Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a védettségi...

Mit gondolsz a védettségi igazolványról? Jogos, hogy ez alapján különböztetik meg az embereket?

Figyelt kérdés
Én ma kaptam meg a 2. oltásomat, tehát hátrányként engem nem érint a dolog de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2021. ápr. 30. 08:53
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tudom oltás ellenére még elkaphatod és fertőzhetsz, szóval bohóckodás az egész, így a "védettség" elnevezés is téves
2021. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában nem az.


Svájcban élek, oké, beoltatom magam, kapok is róla igazolást, és otthon kitörölhetem vele a sggem, mert Orbánpapa úgy döntött, a külföldi igazolást NEM fogadja el.

2021. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

52


Igen, ilyen téren valóban szivatás, mert hiába oltatod be magad akár 2x is mivel külföldön történt ezért itthon semmisnek tekintik...

2021. ápr. 30. 14:35
 54/59 anonim ***** válasza:
46%

A SARS-vírus elleni oltást már RÉGEN használják, csak szólok ;)


Ez egy SARS-mutáció, az oltás alaprésze megvan, csak átfejlesztették erre a vírustörzsre.

2021. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
66%
Igen, az oltásokat RÉGEN használják csak nem ezt a típust. Mindegy, lehet mixelni a szezont a fazonannal az uborkát a banánnal. Aki beszél angolul, utána tud nézni ha akar. Egyébként, nem az oltásokról van szó hanem a védettségi igazolványról és a megkülönböztetésről. Oltsátok magatokat! xD
2021. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, az internetről. mRns oltások még sosem voltak.

[link]

2021. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
ékezetek nélkül
2021. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
25%

#56

Egy nem elérhető oldal az internetről. Sokat bizonyít.

2021. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
70%

Egyàltalàn nem jogos. ELVILEG védettsègi igazolvànyról van szó,de lehet,hogy màr az első oltàs utàni nap jön a kàrtya,aztàn mèsz az èttermbe. Aha. Csak baromira nem vqgy védett. Olyannyira vagy védett mint Pistike,aki nem kapott oltàst.

De mèg hogyha tényleg a màsodik oltàs utàn 2 hèttel küldenèk ki,akkor sem lenne jogos. Aki kèrte,az védve van,a hiperszuper vakcina megvédi őt,örüljön neki. Akkor neki nem édesmindegy,hogy ki ül mrllette???

Ez is ilyen 200IQ,de nem baj,a magyar nèp ezt is benyeli,sőt mèg sorba is àllnak az oltàsèrt. Akkor legyen nqgy az arcuk,ha majd kiderül,hogy 20.mutàns ellen annyit fog érni mint halottnak a csók. Meg majd évente lehet menni oltakozni

Szèp új vilàg.

Még szerencse,hogy az ország,ahol élek,nem tervez ilyen baromságot,mègsem hullunk mint a legyek,sőt.

2021. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!