Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4-6oson utazók! Kéregetőkről?

4-6oson utazók! Kéregetőkről?

Figyelt kérdés

Egy férfi nagyjából 3 éve járja ezt a vonalat általaban azzal hogy a kislányának gyűjt tejre. Ma találkoztam vele huszadjára, amikor ismét hozzám szólt, és kicsit ráförmedtem hogy 3 éve nem gyült össze rá a 200 forint?

És kicsit rosszul érzem magam emiatt, bűntudatom van. De belefáradtam már. Életerős férfinek tűnik. Miért nem dolgozik? Sajnálom is, de egy idő után idegesítő ez. Nem tudom eltartani egész Budapestet... annyian kérnek. És ha adok is nekik nem elég az 50 forintos... Vélemények? Történetek?


2021. aug. 3. 13:40
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
91%

9


Nem vagyok paranoiás, ez sajnos a valóság.


Bizonyos kerületekben napi szinten látni dülöngélő zombi drogosokat.

Vagy bizonyos kerületekben kérnek tőled "cigit buszjegyre" vagy "időt a telefonodon" :)


Ha mindegyiknek beszólogatsz előbb utóbb balhé lesz.


Meg alapból minek mondanál valamit egy koldusnak ? Ha elmondod hogy nem adsz, nincs nálad akkor az a bajuk, ha beszólsz nekik hogy miért kéregetők akkor pedig az.


Én már rég leszoktam az ilyesmiről, 100%-ban levegőnek nézem őket.

2021. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
17%
11 drogosokkal én is napi szinten találkozok, de a "bocs, nem"-re előrántott kés a te képzelt valóságod.
2021. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
85%

12


A korábbi válaszomban egy szóval nem írtam hogy minden esetre ez lenne a reakció.


De simán benne lehet a pakliban.

2021. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 BRUTAL TV ***** válasza:
93%

+1 az legjobb taktika, levegőnek kell nézni őket, mert akkor mennek tovább a következő "kuncsaftra"


Butaság hozzájuk szólni mint ahogy a 12es, általában a "bocsi nincs" válaszra elkezdenek dumálni.

2021. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 BRUTAL TV ***** válasza:
87%
13asnak válaszoltam.
2021. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
87%
nekem a határozott "Nem."-re is tovább szoktak állni
2021. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
91%
16, engem már ismernek a helyi csővesek, ezért hozzám se merném szólni 🤣 a többit pedig levegőnek nézem
2021. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
83%
Mernek*
2021. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk már szerencsére nem járok tömegközlekedéssel, így legalább az ottani büdös alkesz kéregetőket nem kell kerülgetni.


BKVn is sokan vannak 16os?!

2021. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére baromi ritkán BKK-zom, de akkor sosem úszom meg. :D bevásárlások alkalmával is már kialakult bennem egy üldözési mánia, mert tudom, hogy amikor pakolok be a kocsiba vagy viszem vissza a bevásárlókocsit, akkor úgyis betalál valaki.


Általában mindig ugyanaz a szöveg: beteg gyereknek gyűjt, gyógyszerre kell, buszjegyre kell. Már én is baromira unom, válaszolni sincs kedvem. Sokszor csak simán szó nélkül kikerülöm és megyek a dolgomra.

2021. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!