Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4-6oson utazók! Kéregetőkről?

4-6oson utazók! Kéregetőkről?

Figyelt kérdés

Egy férfi nagyjából 3 éve járja ezt a vonalat általaban azzal hogy a kislányának gyűjt tejre. Ma találkoztam vele huszadjára, amikor ismét hozzám szólt, és kicsit ráförmedtem hogy 3 éve nem gyült össze rá a 200 forint?

És kicsit rosszul érzem magam emiatt, bűntudatom van. De belefáradtam már. Életerős férfinek tűnik. Miért nem dolgozik? Sajnálom is, de egy idő után idegesítő ez. Nem tudom eltartani egész Budapestet... annyian kérnek. És ha adok is nekik nem elég az 50 forintos... Vélemények? Történetek?


2021. aug. 3. 13:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
91%
"Budapesten csak az nemtud dolgozni,aki nem akar!" meg aki valami miatt tényleg nem tud
2022. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Budapesten tenyleg csak az nem dolgozik,aki nem akar…. A vak is megy dolgozni. Sokukkal beszeltem mar. Na ezek utan szegyellje magat,akinek meg fogyatekossaga sincs es nem dolgozik….


Az evolucio lenyege,h az eletkeptelen egyedek megdoglenek.


Azaz ne adjon senki a keregetoknek,mert ezzel az evolucioba zavar be es nem hagyja ehendogleni a tarsadalom szamara teher kategoriaju naplopo keregetoket.

2022. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
39%

Az allatok (pl kutyak) sokkal okosabbak az embernel,mert a falka szamara haszontalan,azaz oreg /beteg/a csoport resztvenni munkajaban keptelen egyedeket kozosen megolik osztonbol !!!


Nagyon nagy teher egy mocskos keregeto a villamoson vagy utcan. Azonnal hianyzik egy golyo a homloka kozeperol.

2022. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Kellene valami fővárosi rendelet, ami megtiltaná a hajléktalanoknak azt, hogy életvitelszerűen aludjanak utcán vagy aluljárókban.
2022. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Meg mondjuk olyan is,hogy már az is zaklatásnak számítson hogy elsőre ha nem áll meg,akkor ne próbálja meg újra.

2022. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Ezt qrva jól leírtam...

Jó most keltem nemrég...

2022. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
91%

#54

Tarlós idejében volt ilyen rendelet, csak az a sok hülye pesti leszavazta.

2022. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
24%

Pestikent szeretnem.ha a hajlektalant kitiltanak pestrol es munkataborba tennek vhol a pusztaba videkre,ahol nem zavarja acivilizalt embereket!!!!


Ugyanugy a migranst es menekultet is kitiltanam es munkatabolba tennem,ah mas orazagok

2023. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!