Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4-6oson utazók! Kéregetőkről?

4-6oson utazók! Kéregetőkről?

Figyelt kérdés

Egy férfi nagyjából 3 éve járja ezt a vonalat általaban azzal hogy a kislányának gyűjt tejre. Ma találkoztam vele huszadjára, amikor ismét hozzám szólt, és kicsit ráförmedtem hogy 3 éve nem gyült össze rá a 200 forint?

És kicsit rosszul érzem magam emiatt, bűntudatom van. De belefáradtam már. Életerős férfinek tűnik. Miért nem dolgozik? Sajnálom is, de egy idő után idegesítő ez. Nem tudom eltartani egész Budapestet... annyian kérnek. És ha adok is nekik nem elég az 50 forintos... Vélemények? Történetek?


2021. aug. 3. 13:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
93%
Aki odajön hozzám ilyennel, SOHA nem adok olyannak. Tessék szépen leülni a sarokra papírpohárral, és várni, ki ad.
2021. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyen bűntudatod, ha Bpn élsz napi szintű az ilyesmi.


A legjobb levegőnek nézni őket ..

2021. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
86%

"Tessék szépen leülni a sarokra papírpohárral"

Az a baj, hogy fel vannak osztva a helyek.

A villamos belseje is egy hely.

2021. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogok koldusmaffiának adakozni.
2021. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
17%
Hát én szoktam kéregetni néha. Sok bunkó de vannak adakozók is. Mi rosszat teszek ha szépen elmondom hogy áldja meg az isten ha csak 100 forintal is de kitudna segíteni beteg a mamám neki gyűjtök 2 napja az utcán vagyok. Mi ebben a taszító szöveg?
2021. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan kéregetéssel Budapesten többet lehet keresni, mint egy gyári betanított munkával. :D Ez a szégyen! Testvéreim!
2021. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
22%

25


Amennyiben igaz, akkor semmi.

2021. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
91%

"Mi rosszat teszek ha szépen elmondom"

Ha SZÉPEN elmondod - és CSAK annak, aki odalép hozzád - az rendben.

Ha ellenben vinnyogsz, ahogy az egyik koldus csinálja: úgy, hogy csecsemősírásra emlékeztet - vagy pedig ODAMÉSZ az emberekhez zaklatni - az már egészen más dolog!

2021. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
82%
Részben jól tetted, megjegyzik az arcod és többet nem mennek ada hozzád... viszont ezentúl ne találkozz vele meg a haverjaival egy sötét sikátorban :D
2021. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam pénzt adni, mert nekem is kevés pénzem van. Ha valaki odajön pénzt kérni vagy újságot árulni, általában megmondom, hogy sajnos nem tudok adni én sem, majd tovább megyek.
2021. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!