Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg annyira sértő ha...

Tényleg annyira sértő ha idegen túlsúlyos embereknek néha megemlitem hogy odafigyelhetne magára és olyat egyen ami nem hizlal?

Figyelt kérdés

Bárhol is vagyok és sokszor nem birom megállni pld. ha látok egy kövér nőt enni chipset és szólok neki hogy miért ezt eszi, hiszen a túlsúlya miatt számtalan más olyan kaja opció van ami nem hizlalna.

Erre majdnem kiszedte a szemem hogy mennyire szemtelen neveletlen kis pi..a vagyok, pedig tényleg kedvesen mondtam neki.

Meg voltunk étterembe és ott is szóltam egy középkorú házaspárnak hogy minek bolognais spagettit választottak, mert a jelenlegi elhizott állapotukhoz ez nagyon nem egészséges, erre ezek is morcik lettek, annyira hogy a nő pityeregni kezdett aztán felálltak és távoztak.

Barátaim mondták hogy teljesen elment az eszem vagy mi?

Pedig igazán kedvesen szoktam mondani hogy meg ne sértődjenek, de engemet irritál hogy valaki kövér és tömi magába a szénhidrátos kaját és aztán csodálkozik hogy olyan amilyen.

Bármikor tömheti magába de először fogyjon le, utána mértékkel ehet ilyesmiket.

Én az 54 kg-al nem kell vigyázni hogy mit eszek, mert szerencsére ilyen fajta vagyok hogy akármit megehetek nem hizok meg.

Volt olyan barátom akivel azért szakitottunk mert állandó beszólásaimat nem birta elviselni és ebből csak a veszekedés volt.

Érdekes hogy a beszólásokat nem birják elviselni az emberek, de arról nem gondolkoznak ha, lefogynának akkor ezek a beszólások megszünnének és ők jól éreznék magukat.

Leginkább nőknek szoktam beszólni és pasiknak nem mert félek hogy azok agresszivek lesznek.

De lehet már kicsit visszafogom magam.


2023. jan. 13. 04:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
70%
Hát én nőként is lecsapnálak, ha egy étteremben oktatnál az étkezésemről. Ha ennyire szívügyed, tanulj dietetikusnak, ott van helye a véleményednek.
2023. jan. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim válasza:
67%
Idegenek életébe dumálsz bele? :DDD A pofátlanságnak is van határa! :D
2023. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim válasza:
66%

Dietetikusként sem oszthatná az észt, ha senki nem kérdezte a véleményét.

Lefogyni le lehet, de te ilyen maradsz! Ez itt a legnagyobb baj!

2023. jan. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
71%

Az embereket idegesíti, ha idegen - ráadásul kéretlenül - életükbe "beleszól", "megmondja a tutit", "tanácsokat ad".

Régebben egyébként én is mindig védtem az elhízott embereket, aztán rájöttem: "jelentős többségük" (általánosítani nem akarok) sajnos nem tudja önmagát kontrollálni és annak köszönheti az elhízást.

Van minden: "a környezet a hibás", "mert ha a családban nem hízókúrás kajákat főznének", meg "ha x nem enne olyan kajákat, nem kívánnám meg én se" és hasonlók. Ha pedig mondjuk albérletbe költözés esetén egyedül marad, ugyanaz a helyzet áll elő: hatalmas mennyiségű kajákat eszik, jelentős összegeket költ rá... Nem tudom akkkor kire lehet fogni az ő problémáját...

2023. jan. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
64%
4. hozzászóló vagyok. A véleményedtől függetlenül (láthatod, nekem sincs pozitív véleményem) nincs jogod beleszólni, mindenki úgy él ahogy akar, azt teszi amit akar.
2023. jan. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező: te is egyfajta "jobb vagyok nálad" típusú, lelki indíttatásból szólsz be.

Esetleg a kérdés is provokatív szándékkal került kiírásra.

2023. jan. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 mantis religiosa ***** válasza:
47%
Legyél nyugodt, te kis piszkafa, ha kéretlenül beszólnál, Én is rávilágítanék egy-két fogyatékosságodra, amin csiszolhatnál, mások cseszegetése helyett.
2023. jan. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
66%
A mai, hisztis világban már minden sértésnek számít, de valójában neked van igazad. Ettől függetlenül senki sem szólhat bele a mások életébe, így felesleges figyelmeztetned a kövéreket. A többségük egyébként is a saját hibájából hízott el és magasról tesz az egészségére.
2023. jan. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
46%
Beteg vagy te is. Sajnos én is ilyen voltam, és rohadt nehéz volt kijönni belőle. Beteges egészségmánia.
2023. jan. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
34%

Van sajnos neve is: Az ortorexiás beteg, az anorexiásokkal és a bulimiásokkal ellentétben, nem az ételek mennyiségére, hanem minőségére figyel beteges mértékben. A többi testképzavaros megbetegedésben szenvedőhöz hasonlóan ezek a páciensek is elszigetelődnek, hiszen egyre fokozódó megszállottságukat egyre kevesebb embertársuk képes elfogadni. Szervezetükben komoly hiánybetegségek alakulhatnak ki.


A megszállott egészséges étkezésnek számos oka lehet, például a teljes biztonság megteremtésének illúziója, a százszázalékos kontroll igénye, de minden valószínűség szerint a legjelentősebb ok a saját test egészségi állapotának helytelen megítélése.

2023. jan. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!