Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg annyira sértő ha...

Tényleg annyira sértő ha idegen túlsúlyos embereknek néha megemlitem hogy odafigyelhetne magára és olyat egyen ami nem hizlal?

Figyelt kérdés

Bárhol is vagyok és sokszor nem birom megállni pld. ha látok egy kövér nőt enni chipset és szólok neki hogy miért ezt eszi, hiszen a túlsúlya miatt számtalan más olyan kaja opció van ami nem hizlalna.

Erre majdnem kiszedte a szemem hogy mennyire szemtelen neveletlen kis pi..a vagyok, pedig tényleg kedvesen mondtam neki.

Meg voltunk étterembe és ott is szóltam egy középkorú házaspárnak hogy minek bolognais spagettit választottak, mert a jelenlegi elhizott állapotukhoz ez nagyon nem egészséges, erre ezek is morcik lettek, annyira hogy a nő pityeregni kezdett aztán felálltak és távoztak.

Barátaim mondták hogy teljesen elment az eszem vagy mi?

Pedig igazán kedvesen szoktam mondani hogy meg ne sértődjenek, de engemet irritál hogy valaki kövér és tömi magába a szénhidrátos kaját és aztán csodálkozik hogy olyan amilyen.

Bármikor tömheti magába de először fogyjon le, utána mértékkel ehet ilyesmiket.

Én az 54 kg-al nem kell vigyázni hogy mit eszek, mert szerencsére ilyen fajta vagyok hogy akármit megehetek nem hizok meg.

Volt olyan barátom akivel azért szakitottunk mert állandó beszólásaimat nem birta elviselni és ebből csak a veszekedés volt.

Érdekes hogy a beszólásokat nem birják elviselni az emberek, de arról nem gondolkoznak ha, lefogynának akkor ezek a beszólások megszünnének és ők jól éreznék magukat.

Leginkább nőknek szoktam beszólni és pasiknak nem mert félek hogy azok agresszivek lesznek.

De lehet már kicsit visszafogom magam.


2023. jan. 13. 04:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 A kérdező kommentje:

90: Az hogy a túlsúlyos ember miért nem fogadja el a kritikát ami teljesen valós számára?

Érdekes hogy erre elszégyelli magát, agressziv lesz, elsirja magát de miért nem gondolkozik alternativ módon, ha életmódot változtatna akkor megszünnének ezek a negativ beszólások és magát is jólérezni lelkileg és pesze ami a lényeg hogy egészségügyi szempontból is.

Irjátok nonstop hogy gáz amit csinálok, persze hogy az, sőt pofátlanság amit beismerek, na de az még nagyobb gáz ahogyan a zabáló emberek élnek és csúfitják a látványosságot környezetükben élő emberek számára és rossz példát mutatnak a következő generációnak is.

2023. febr. 15. 15:21
 92/125 anonim ***** válasza:
30%
Választ kaptál erre a kérdésre, nem is egy szemszögből, de ha téged nem érdekel, nem veszed figyelembe, akkor felesleges volt a kérdés. Erre próbáltam utalni.
2023. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/125 anonim ***** válasza:
60%
Bagósoknak is beszólogatsz hogy ne dohányozzon mert egészségtelen?
2023. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 A kérdező kommentje:

92: Ha igy vesszük akkor te sem veszed figyelembe az én véleményemet.


Egy túlsúlyos ember egy léket kapott csónakon él és előbb-utóbb elsüllyed, úgy hogy vita lezárva.

2023. febr. 15. 15:44
 95/125 A kérdező kommentje:
93: Igen, mert az én egészségemet is közvetlenül kárositja, mert szivom a füstöt!
2023. febr. 15. 15:46
 96/125 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező:

Ha a kövér embernek egészségügyi problémái lesznek, emiatt ápolásra szorul stb, te fogod ápolgatni?

Ha telezabálja magát, a te hűtődet zabálja ki?


Mivel mindkét kérdésre nemleges a válasz, jó lenne ha leszállnál a témáról.

Senkinek nem ordíthatsz a képébe agresszíven hogy "NAIDEFIGYELJ ÉN CSAK JÓT AKAROK NEKED HE!"...


Étteremben is nézhetsz másfelé és nem a szerinted túlsúlyos zabálókat kell bámulni, de szerintem azt nem bírnád ki.

Lehet, hogy üres az életed és valamit kell keresni, amin ki lehet akadni. Esetleg tele vagy feszültségekkel: "rendbe kéne hozni az életemet", de nem teszel semmit, helyette az indulataidat másokon vezeted le.

Ezzel lehet valamiért felhúzni, lelkileg erre a témára ugrasz és ez valamit szimbolizál. Ennek mögöttes, rejtett okát ki tudná deríteni szakember és lehet sokminden megoldódna életedben.

Persze most az a baj - ha egyáltalán idáig elolvastad írásomat - nagy valószínűséggel azt gondolod: gúnyolódok, pedig segítséget kérni nem szégyen, de hasznos és eszembe se jutott csúfolódni.


Bár attól tartok: hiába koptatom a billentyűzetet, a következő sztori is a "most is láttam egy túlsúlyost, aki ezt meg azt csinálta, borzalmasan felháborodtam rajta" stílusú komment lesz.

2023. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 A kérdező kommentje:

96: Szerinted aki másról véleményt alkot az már betegség?? Csak egy észrevételt szoktam tenni enyhe beszólással füszerezve.

Rám is mondtak már ezt azt mert én sem vagyok tökéletes, szinte ember nincs aki az lenne, de nem akadtam ki és nem lettem agressziv mint egy elhizott ember, aki retteg hogy éppen elveszik tőle a félig bezabált hamburgert.


Na és ugye a túlsúlyos népek nem betegek ugye?? Háát persze hogy nem.

2023. febr. 15. 18:54
 98/125 anonim ***** válasza:
42%

Hatalmas ez a kérdés, kösz, jót röhögtem. 😂 Lelki szemeimmel már látom, hogy egy szép nap valaki feltörli veled a lecsöppent fagyiját.


Az igazság az, hogy semmi közöd hozzá ki mit eszik. Bár furcsa, hogy ezt bárkinek magyarázni kell. A hab a tortán, hogy úgy osztod az észt, hogy amúgy egy darab tégla mélyebb gondolatokat fogalmaz meg a témában, mint te. 😀 Tényleg azt hiszed, hogy ezek az emberek azért túlsúlyosak mert nem tudják, hogy a chips egészségtelen?

Beszólogatás helyett inkább tanulj és csiszolgasd az empátiás készséged, mert rádfér.

2023. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 A kérdező kommentje:
98: Ahh, köszi a részvétet.
2023. febr. 15. 19:05
 100/125 anonim ***** válasza:
44%

Én nem tudom eldönteni egyébként hogy egy troll vagy-e, vagy pedig tényleg szimplán ennyire ostoba vagy és/vagy a sárgaházból szabadultál ki anno miután bezárták? Egyébként te tipikusan az a buta erőszakos kattant vagy aki csak akkor fogja felfogni hogy hogyan viselkedik amikor majd rossz emberbe köt bele és a kórházban nézegeted majd a gipszedet utána. Mondjuk egyedül ez a mákod hogy meg azt sem jut el a tudatodig hogy mennyire szánalmas és szomorú az életed.


Egyébként becsüld meg azokat akik még melletted vannak, mert túl sokáig ők sem fognak elviselni . Majd amikor 40-60 evesen ülsz a kanapén és egyedül fújod el a mindenmentes tortádról a gyertyát majd akkor fogsz ráébredni igazán hogy mennyire keserű az életedet.

2023. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!