Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg annyira sértő ha...

Tényleg annyira sértő ha idegen túlsúlyos embereknek néha megemlitem hogy odafigyelhetne magára és olyat egyen ami nem hizlal?

Figyelt kérdés

Bárhol is vagyok és sokszor nem birom megállni pld. ha látok egy kövér nőt enni chipset és szólok neki hogy miért ezt eszi, hiszen a túlsúlya miatt számtalan más olyan kaja opció van ami nem hizlalna.

Erre majdnem kiszedte a szemem hogy mennyire szemtelen neveletlen kis pi..a vagyok, pedig tényleg kedvesen mondtam neki.

Meg voltunk étterembe és ott is szóltam egy középkorú házaspárnak hogy minek bolognais spagettit választottak, mert a jelenlegi elhizott állapotukhoz ez nagyon nem egészséges, erre ezek is morcik lettek, annyira hogy a nő pityeregni kezdett aztán felálltak és távoztak.

Barátaim mondták hogy teljesen elment az eszem vagy mi?

Pedig igazán kedvesen szoktam mondani hogy meg ne sértődjenek, de engemet irritál hogy valaki kövér és tömi magába a szénhidrátos kaját és aztán csodálkozik hogy olyan amilyen.

Bármikor tömheti magába de először fogyjon le, utána mértékkel ehet ilyesmiket.

Én az 54 kg-al nem kell vigyázni hogy mit eszek, mert szerencsére ilyen fajta vagyok hogy akármit megehetek nem hizok meg.

Volt olyan barátom akivel azért szakitottunk mert állandó beszólásaimat nem birta elviselni és ebből csak a veszekedés volt.

Érdekes hogy a beszólásokat nem birják elviselni az emberek, de arról nem gondolkoznak ha, lefogynának akkor ezek a beszólások megszünnének és ők jól éreznék magukat.

Leginkább nőknek szoktam beszólni és pasiknak nem mert félek hogy azok agresszivek lesznek.

De lehet már kicsit visszafogom magam.


2023. jan. 13. 04:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim ***** válasza:
100%
En mar akkor se szivesen adok tanacsot ha kernek. A nagy resze ugyse fogadja meg vagy meg is sertodik en meg foloslegesen dumalok. Inkabb aztmondom h nemtudom. Nekem nincs veluk bajom, nekem mind1 ki h el meg h nez ki. Haver attol meg lehet
2023. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 anonim ***** válasza:
27%

Ne kicsit fogd vissza magad,hanem nagyon!

Semmi közöd nincs hozzá hogy ki mit csinál,ne szólj bele más életébe.A sajátoddal foglalkozz,mert ahogy viselkedsz az nem normális!

2023. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
29%
Semmi közöd hozzá, nyilván tudja magától is, hogy vannak fölös kilói, amiknek nem tesz jót a csipsz és hasonlók, szóval semmi hatása, ha még be is szólogatsz neki.
2023. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 A kérdező kommentje:

Ma rámkiabált egy túlsúlyos 50 év körüli nő, mert néztem ahogyan kinlódik amikor a téli csizmákat próbálgatta az üzletben és alig birta felhúzni, mert nem birt lehajolni a nagy hasa miatt, én meg lestem kicsit messziről ő meg észrevette és rám kiabált hogy mit bámulom, de csak ennyit mondott.

Most nem szóltam be és csak néztem. Már ezt sem lehet?

El is mentem onnan mert elég dühös volt a nő, de igazából nem rám, hanem a saját állapotára.

Ha nem enne annyit, könnyebben tudna öltözködni, de nem gondolkoznak..

Jól van, csendben vagyok, igen..

2023. jan. 16. 18:39
 55/125 anonim ***** válasza:
35%
54: úgy látszik, azt sem tanították meg otthon, hogy bámulni sem illik másokat.
2023. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 A kérdező kommentje:

54: Akkor bekötött szemmel fogok járni, ha már nézni és beszélnem sem szabad.

Szagolni és hallgatózni sem? Jah, azt sem, persze.

Ők meg csak zabáljanak, majd fekvő mozgásképtelenek lesznek.

2023. jan. 16. 18:47
 57/125 anonim ***** válasza:
38%
55: ja persze, mert bámulás nélkül nem lehet látni, ugye? Szépen néz körbe-körbe és ne bámulj senkit feltűnően sokáig. Egyszerű dolog. Mondjuk jobb helyeken ezt megtanítják otthon, vagy legalább suliban, ha az illetőnek a szülei is bunkók.
2023. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 A kérdező kommentje:
57: Sosem értettem hogy minek védik mindig a túlsúlyos embereket, mintha csak "véletlenül" kerültek volna olyan állapotba..
2023. jan. 16. 19:03
 59/125 anonim ***** válasza:
43%
58: de akkor sincs közöd hozzá, mert nem ismered. Mást meg a te viselkedésed irritál, mégsem mondják a képedbe. Aki meg a képedbe mondja, azon meg te is fel vagy háborodva, ahogy látszik. Téged a kövérség zavar, mást meg azt, hogy egy neveletlen p...a vagy.
2023. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 A kérdező kommentje:

58: Én legalább nem beszélek csúnyán mint te.

Te is beszólogatsz nekem és még sem ismerjük egymást, ez szimplán ugyanaz amit én teszek, csak nekem van rá okom.

2023. jan. 16. 19:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!