Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg annyira sértő ha...

Tényleg annyira sértő ha idegen túlsúlyos embereknek néha megemlitem hogy odafigyelhetne magára és olyat egyen ami nem hizlal?

Figyelt kérdés

Bárhol is vagyok és sokszor nem birom megállni pld. ha látok egy kövér nőt enni chipset és szólok neki hogy miért ezt eszi, hiszen a túlsúlya miatt számtalan más olyan kaja opció van ami nem hizlalna.

Erre majdnem kiszedte a szemem hogy mennyire szemtelen neveletlen kis pi..a vagyok, pedig tényleg kedvesen mondtam neki.

Meg voltunk étterembe és ott is szóltam egy középkorú házaspárnak hogy minek bolognais spagettit választottak, mert a jelenlegi elhizott állapotukhoz ez nagyon nem egészséges, erre ezek is morcik lettek, annyira hogy a nő pityeregni kezdett aztán felálltak és távoztak.

Barátaim mondták hogy teljesen elment az eszem vagy mi?

Pedig igazán kedvesen szoktam mondani hogy meg ne sértődjenek, de engemet irritál hogy valaki kövér és tömi magába a szénhidrátos kaját és aztán csodálkozik hogy olyan amilyen.

Bármikor tömheti magába de először fogyjon le, utána mértékkel ehet ilyesmiket.

Én az 54 kg-al nem kell vigyázni hogy mit eszek, mert szerencsére ilyen fajta vagyok hogy akármit megehetek nem hizok meg.

Volt olyan barátom akivel azért szakitottunk mert állandó beszólásaimat nem birta elviselni és ebből csak a veszekedés volt.

Érdekes hogy a beszólásokat nem birják elviselni az emberek, de arról nem gondolkoznak ha, lefogynának akkor ezek a beszólások megszünnének és ők jól éreznék magukat.

Leginkább nőknek szoktam beszólni és pasiknak nem mert félek hogy azok agresszivek lesznek.

De lehet már kicsit visszafogom magam.


2023. jan. 13. 04:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
86%

"Aki beleszól ebbe, ugyanolyan önsorsrontó"


Felesleges és illetlen dolog megpróbálni beleszólni a mások életébe, de az ilyen ember legalább nem teszi tönkre saját magát, hanem csak annyit ér el, hogy sokan elkerülik. Még mindig jobb, mint amikor valaki saját magát pusztítja szándékosan.

Ettől függetlenül szerintem is hülyeség a mások életével foglalkozni. Ha bajt csinálnak maguknak, az csak az ő problémájuk lesz.

2023. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 Metionin ***** válasza:
54%
Semmi közöd ahhoz, hogy más hogy néz ki és mit eszik.
2023. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
64%

Te nem kedves vagy, hanem egy ordenáré bunkó. De ezt csak kedvesen megemlítettem neked, kérdező.

Amúgy szerintem lehet elmehetnél egy pszichológushoz, hogy miért érzel késztetést hogy beszóljál idegeneknek.

2023. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
55%
Mert ez bunkóság. Menj le Borsodba és szóljál be 130 kilós romáknak. Azt miért nem próbálod ki?
2023. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 A kérdező kommentje:

Igazából valamennyire igazatok is van és érdekesen is reagáltatok, meg aztán senki sem ugrott nekem közületek, ami azt jelenti hogy fájó pont mindig az igazság, már mint akit érint az elhizás, mert volt olyan akinek beszóltam és hiába rosszul esett neki, de magában elgondolkozott hogy most már elég ebből, itt az idő hogy életmódot változtassak és lehet volt olyan is hogy én voltam ennek az elinditója.

Esküszöm hogy sosem rosszindulatból szólok be másoknak, csupán csak egy észrevételt célzok amit eszik.

Igaz hogy bevallom hogy irritál amikor látok egy elhizott nőt egy asztalnál és előtte van a csomag chips, snickers szelet + cukrozott cola és szinte majdnem megfúl annyira tömi magába.

Én az ő helyében szivbajt kapnék a szégyentől és legalább elbújna az épület mögé hogy mások ne szörnyülködjenek, mert igen volt olyan is hogy egymásra néztek és mosolyogtak, úgy hogy nem csak én vagyok "utálatos"!

Sosem az a célom hogy megbántsak valakit, hiszen nem cinikusan szoktam mondani hanem finoman és kedvesen.

Volt olyan hogy elhizott nő zöldségsalit evett és akkor nyugodt voltam és eszemben se volt hogy beszóljak neki.

2023. jan. 13. 12:19
 36/125 anonim ***** válasza:
27%
😆😆
2023. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
56%
Részeg emberekhez nem mész beszólni, hogy ne igyanak?
2023. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
34%

Valami traumád köthető a kövér vagy nem feltétlenül kövér, csak zabáló emberekhez a múltadból, amit így az összes kövér, zabálóra rávetítesz, akit látsz.

De valahogy nem életszerű, hogy mindenkit megszólítasz ismeretlenül csak úgy, nem számolva a következményekkel.

Itt egyéb személyiségzavart is látok.

2023. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 A kérdező kommentje:

37: Azok nem érdekelnek, úgy sem szoknak le róla sosem.


38: Nem mindenkit szólitok meg, olyankor csak magamban szörnyülködök hogy vajon minek teszi hogy annyira zabál, talán nem néz soha tükörbe.

Te talán nem szoktál olyat látni ami neked nem tetszik?? Biztosan szoktál magadban szörnyülködni valakin, csak te nem mered szóvá tenni.

Minden élő embernek van személyiségzavara, újat ezzel nem mondtál.

2023. jan. 13. 12:34
 40/125 anonim ***** válasza:
32%

"Minden élő embernek van személyiségzavara, újat ezzel nem mondtál."

Ez nem igaz, ha az lenne, nem neveznék személyiség*zavar*nak. Egy mentálisan ép, egészséges ember nem érez késztetést arra, hogy másokat csesztessen, mert egyszerűen lesz*rja a többi embert. Nyilván vannak empatikusabbak akiket bánt, hogy valaki 40 évesen bele fog halni a szívrohamba a túlsúlyától, de őt az is bántja aki az alkohol mérgezésbe hal bele, vagy a drogozásba, vagy bármi másba amit magának okozott. Téged viszont az nem érdekel, mint írtad. Jól mondják a többiek, téged tudat alatt triggerelnek a túlsúlyos emberek valami múltbeli sérelem miatt, és emiatt reagálsz így, nem azért, mert ez a normális.

2023. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!