Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
21%
Ezt én se értem mondjuk, oké hogy amúgy arcátlanság ilyet kérni, de ha adtál neki pénzt érte (akár csak egy százast is), ő meg úgyis arra megy, én még örültem is volna neki, kb ingyen pénz. :D Sose fogom megérteni az embereket, én minden fillérnek örülnék amit ilyen kb. nulla energiabefektetéssel meg lehet keresni.
febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 anonim ***** válasza:
97%
Ő nem szemétszállító, hanem ételfutár. Azt nem értem, miért kezdett ordítozni, mondhatta volna simán, hogy nem.
febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
84%
Én a fejedre húztam volna a szemeteszsákot
febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
77%
😂😂
febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 anonim ***** válasza:
95%

Az összes lakót pofánvágnám, aki kiteszi a szemetet bűzölögni a folyosóra. Az igénytelenség netovábbja.


Ennyire lusta dög nem lehet senki, hogy mozogjon kb. 2 percet.


Olyan nincs, hogy valaki nem hagyja el a lakást egész nap, ha mégis van, akkor meg pláne emelje fel a s.ggét és mozogjon annyit, míg a saját szemetét kidobja a kukába.


Lassan már a Wc-t is a futárral meg a postásokkal akarjátok lehúzatni magatok után…

febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/148 anonim ***** válasza:
23%

Oké, nem egy megszokott dolog ilyet kérni futártól, de nem is ingyen gondoltad a dolgot, szerintem ez így tök korrekt volt, hogy borravalót adtál volna a dologért.

#1-el egyetértek, “ingyen pénz”. Én is örültem volna a futár helyében, úgyis arra megyek, az hogy közben leviszek egy zacskó szemetet nem oszt, nem szoroz.

febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/148 anonim ***** válasza:
93%

Pfújj micsoda igénytelen, lustaság van ez nálatok :D

Jogos volt a futár reakciója, bár nem kellett volna orditani. Biztos ritka volt nála, hogy ennyire hülyével találkozott :DD

febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 anonim ***** válasza:
92%

Mert ez megalázó. Ha szemetet akarna hurcolni, elmegy kukásnak. Nincs az a pénz, amiért én levinném a szemetedet. Ha idős vagy, és/vagy valami oknál mozgássérült, és normálisan megkérsz ilyen helyzetben, (nem úgy, hogy megpróbálsz érte lefizetni, hanem megindoklod, hogy nehezen mozogsz, tegyem már meg, stb.Akkor igen.

Egyéb esetben, már meg ne haragudj, de ló...sz a s...dbe, és vidd le magadnak. Neked is kb. két perc levinni, ne egy futárra tukmáld a büdös szemeteszsákodat.

febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/148 anonim ***** válasza:
95%
És mennyi is volt a borravaló?
febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
84%
A futár helyében én felpofoztalak volna egy nagy büdös ponttyal..
febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!