Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én sem értem, hogy a közös folyosót milyen alapon veszik használatba egyesek rendszeresen és némelyik pofátlanul napokig ott tartja ugyanazt a szemetet, zsákot.

Némelyik csak úgy kiteszi a pizzás dobozt, mert miért is kerülgetné bent?

Bunkók egyszerűen. Intelligencia...

febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdező is egy ilyen tapló, csak iszonyat nagyra van magával. Gondolom, anyukája tanította neki, ott a putri szélén mindegy volt, hová teszik a szemetet.

Aztán kitört a c...sorról, elvégzett valami bufeszakot,amivel kifogott egy HO-s állást, amire most veri magát.

Bár szerintem neki a munkahelye csak azért engedélyezi egyénileg a home office-t hogy ne járjon be, mert a főnök se bírja a pofáját. 😂

febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/148 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom, nekem a pofámról leégne a bőr, ha mással kellene levitetnem a szemetemet... borravalótól függetlenül. Azt a “kőkemény” 500 forintot meg elvben a kiszállításért adod, nem azért, hogy elganézzon helyetted.

Tényleg nagy maximalista lehetsz... a mellébeszélésben.

febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem mr kis pocak? Aki 20 ezret akart adni a pizzafutar lánynak?

Hasonló a stílus…

febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim ***** válasza:
83%
144-es , mi a sztori? :D
febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 anonim válasza:
85%

A kérdésedre a válasz az én véleményem szerint: Ha nem vagy idős/mozgás sérült eléggé sértő lehet ilyet kérni egy éppen a munkáját végző idegentol és a borravalót az elvégzet munka után adják aminek kötelezettséget tett a futár!


A pincért se kéred meg hgy vigyen haza ha már úgy is arra megy!


Az meg hgy te a magán életedben milyen higiéniai es aktívitasí szokásaid vannak addig amíg nem zavarja a környezetedet senkinek semmi köze hozzá!


Olvastam pár kommentet és tanuld meg pénzzel nem lehet mindent megvenni/megoldani!

Nem szép dolog másnak a munkáját és anyagi helyzetét le nézzni! Van olyan futár ismerősöm aki havonta 1 millió forintot is megkereset ha akkart! Mellékesen interneten sokkal több erőszakos hajlamú emberrel lehet találkozni mint való életben!

febr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 Seila ***** válasza:
77%

146

"Van olyan futár ismerősöm aki havonta 1 millió forintot is megkereset ha akkart! "


Igen, külföldön.

febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim ***** válasza:
54%

Nem is írta a kérdező, hogy sportos figura lenne, nem is cáfolt senkit, aki túlsúllyal gyanúsította.

Ezek szerint nehéz neki a tömege.

márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!