Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
90%
..hú de utálom ha társasházban valaki az ajtó elé teszi ki a rothadó szemetét, hogy majd egyszer leviszi..
febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 anonim ***** válasza:
92%

Mivel te értelmes vagy ugyebár így nem igazán értem hogy miért itt teszed fel a kérdésed olyan embereknek akik nincsenek veled egy szinten

Egyébként a borravalót a szolgáltatásért adtad abba szerintem nem tartozik bele hogy levigye a futár a szemedet

febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/148 anonim ***** válasza:
87%
Futárnak is megadod a tiszteletet... persze, azért anyázol neki :D Aztán nem tetszik, ha visszaanyáz.
febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt az egészet törölni kéne inkább, nagyon kínos..
febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/148 A kérdező kommentje:
Tisztelet annak jár aki meg is adja, én mindig megadom. Legtöbb futár is, alapvetően 80% normális a korábbi tapasztalatok alapján. A maradék 20% is maximum kevésbé bunkó és nagyon kis százalék az amelyik kiveri a biztosítékot és akkor lépnem kell.
febr. 20. 17:17
 46/148 anonim ***** válasza:
86%

500 forint 🤣


Meg ilywn fizu mellett reklamál ingyen sültkrumpliért😂


Mindig ilyen frusztrált vagy, ha egy étkezés alkalmával nem sikerül 6000 kalóriát bevinned?


Jó, abban tényleg igazad lehet, hogy a "nők b@szása" témahoz nem tudnál hozzászólni...

febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/148 anonim ***** válasza:
88%

De azt értsd már meg: Ha valaki bunkó, akkor nem az a megoldás, hogy te még bunkóbb vagy.


Anyázni meg te kezdtél, csak ugye "kulturáltabb" formában, sunyin csomagolva. De hát ez is volt a célod ugye, láttad a lehetőséget, hogy na itt egy bunkó, és innen kisajtolhatunk sunyi videózással, meg bemószerolással 20 000 Ft-ot, amire nagyon rá vagy szorulva 1,2 milla fizetés mellett, te szarrágó majom :D

febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/148 anonim ***** válasza:
81%

Pont a napokban gondolkodtam ezen, hogy vajon vannak-e ekkora parasztok, akik ilyet kérnek.😂

De te trollkodsz valszeg, eleve nem lehet kint hagyni a szemetet az ajtó előtt, tűzvédelmi okokból, attól még persze van, aki megteszi, de az fix, hogy konkrét rendszer nincs ebből sehol.

febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/148 anonim ***** válasza:
91%

Magadat intelligensnek tartod, de nem érted, miért gond levitetni a szemetedet a futárral? OKÉ :D

---

De amúgy áruld már el tényleg, mi tart vissza, hogy fordulj egyet a kukáig? Félsz emberek közé menni? Extrém kövér vagy? Ápolatlan? Mozgássérült?

febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
84%
Hozom a kukoricát és a kólát, mert ez már egy Amcsi vígjáték, amit művelsz. 😄
febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!