Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/148 A kérdező kommentje:

500 forint arra, hogy a kezében tartson 1 percig egy zacskót és kidobja az nem elég? Kezét összetehetné az alacsony fizetésével ha ezt minden címen megkapná.


Milyen ingyen sültkrumpliról beszélsz? Ezek amúgy meg elvek, nem is az a 20.000 forint érdekel hanem maga az, hogy mit lehet és mit nem. Ha hiányzik egy tétel akkor elvárom, hogy jóváírják még ha mondjuk egy 1200 forintos hamburger volt akkor is.


Tűzvédelmi okokból elég sok mindent nem lehetne megtenni lépcsőházakban, de te mikor láttál utoljára ilyen ellenőrzést? Emellett nyilván nem napokig állt kint, akkor tettem ki amikor tudtam, hogy jön majd a közösképviselő, a tegnap esti futáros esetnél pedig akkor amikor felcsengetett.

febr. 20. 17:29
 52/148 anonim ***** válasza:
88%
Emberek, mindenki nyugodjon le.. Nem ér ennyit az egész..
febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/148 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kerdes megdoglott.

A dagadt antiszoc figyelemre vagyik.

febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/148 anonim ***** válasza:
88%
És a kk. ennyire nagyon ráért nyilván, hogy 10-20 vagy több zsákot lecipelgessen.😂 Jó hülye sztori.
febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/148 A kérdező kommentje:

Kár is fejtegetni itt a dolgokat, nem fogom leírni az okát miért nem viszem le a szemetet. Letudnám vinni ha akarnám, de nem akarom.


Te miért nem mész minden nap ételt osztani, stb.? Mozgássérült/kövér vagy?


Punciról meg annyit, hogy ha nem tudtad volna azt is lehet házhoz rendelni és ott nem olyannal kell beérni mint ami neked jut átlagos vagy az alatti, hanem én válogatok igényeim szerint.

febr. 20. 17:35
 56/148 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem ez a dolga, és megalázó volt a kérésed?
febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/148 A kérdező kommentje:
6 lakásos társasházban élek, nem panelproli vagyok és a közösképviselő az egyik itteni idősebb lakó volt aki sajnos elhunyt.
febr. 20. 17:36
 58/148 anonim ***** válasza:
36%
Ne veszekedjetek már.. Ennek semmi értelme! Elég!!
febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/148 anonim ***** válasza:
92%

Ez most komi? :D

Nálad az ételosztás ugyanaz a szint, mint hogy eltakarítsd a saját szarodat magad után? :D

Engem amúgy csak ez az egy dolog érdekel, miért nem viszed le magad? Ha mindenki mást ki tudtál oktatni, akkor növessz tököt, és a sok mellébeszélés helyett írd le a frankót.

febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/148 A kérdező kommentje:

Mert megtehetem, hogy ne vigyem le.


Te miért mosógéppel mosod a ruháidat ahelyett, hogy levinnéd egy közeli tóhoz/folyóhoz?

febr. 20. 17:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!