Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/148 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én valahogy meg tudom érteni a futárt. Ha valaki arra nem képes, hogy levigye maga után a szemetet és otthon kuksol 0-24, az nem épp igényes ember. Gondolom tisztálkodásra is lusta, büdös, koszos, fekáliás, recskaszagú. A rossebb vinné le a szemetét, akár fertőzésveszélyes is lehet. Undorító...
febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/148 anonim ***** válasza:
92%
Senkit se érdekel mennyit keresel
febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/148 anonim ***** válasza:
87%
Elírta. Nem a csajokban válogat, hanem csak markot váltogat...
febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/148 anonim ***** válasza:
91%
Hirtelen Brendan Fraser karaktere ugrott be a Bálna c. filmből, csak ő szimpatikus is volt :D
febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/148 anonim ***** válasza:
81%

Jól van, hogy állsz az állatkínzással? Kutyatartás? Tanárok fizetése? Egyetértesz- e a fajelmélettel (Darwin vagy Nietzsche áll hozzád közelebb)? Homofób vagy?


Fejtsd ki légy szíves az összes triggerelő darázsfészek témával kapcsolatban a lehetőleg, karakteredhez illően minél sarkalatosabb és szélsőségesebb nézeteidet, így nem kell majd több kérdést kiírnod, legyünk túl ezeken is. :)

febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/148 anonim ***** válasza:
93%

“Mert megtehetem, hogy ne vigyem le.”

Ja, megteheted, ezzel szemben meg az történt, hogy még az általad lesajnált futár is rád rúgta a saját szarodat... :D

Erről nincs meg a felvétel? Adok érte 500 forintot :D

febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/148 anonim ***** válasza:
89%

És te megérdemled az 1,2 milliót a munkádért? Otthon ülve, akkor amikor akarod végzed a dolgod. Egy futár 0-24-ben viszi ki a boltba járni lusta (mert valljuk be, 60%.ban ilyenek) vevőnek, akik a szemetet se képesek levinni, mert "ő megteheti" és ennek tetejébe le is videózzák (amiért ha hiszed, ha nem, megbüntethetnek, hiába törlöd ki a felvételeket, a kamera ott van, az a lényeg, és te jársz rosszabbul, nem a futár), a gúnyos hangnembe átmenésről ne is beszéljünk meg a megalázásról. Ja, és az olyan f@szparasztok kibírását, mint te. Ilyen körülmények mellett jogosan várja el a borravalót, mert a "mindent jobban tudó" vevőt kell kiszolgálni, és elviselnie, tehát annak kéne ezért fizetni.

Meg a rendszer sincs rendjén, hogy te az otthon üléssel keresel 1,2 milliót, egy 0-24-ben dolgozó, akinek a stressz elkerülhetetlen, pedig keres 300 ezret (tanárok például).

febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/148 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj az, egyel kevesebb ilyen lesz legalább. A kamera meg majd veszi a hájba fulladó haláltusáját az előszobában, meg majd azt, ahogy ott fekszik a saját ürülékében a szemeteszacskó mellett. Na azt a felvételt megvenném, 5000-ért is :D
febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/148 anonim ***** válasza:
47%
Ne már, kezd kicsit eldurvulni a dolog.. Ha ezt tudom, inkább nem írok semmit se a legelején... Még ha nem is komolynak szántam.
febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/148 anonim ***** válasza:
63%
Vastagon megérdemli.
febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!