Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne reagáljon senki semmit, olaj a tűzre minden szó..
febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/148 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Nem lehet ennyi infóból érzékelni a helyzetet, hogy ki volt, aki elkezdte a másik önérzetének megsértését.

Annyi hülyével találkoztam már, simán elképzelhető, hogy a futár egy idegbeteg, értetlen autista, akármi.

Meg a GyK értelmezési zavaros, negatív gondolkodású hozzászólói, akik rosszindulatú fantáziákat vetítenek ki, az ember néha csak néz, honnan veszik a hülyeségeiket.

Úgyhogy akármi lehet.

Normális esetben a futár simán mondhatná, hogy elnézést, higiéniai okból nem tehetem és kész. Ha nem kell neki az ötszázas.

febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/148 A kérdező kommentje:

#ma 18:00


Egyébként ha a futár normálisan kommunikálta volna akkor nem háborodtam volna fel rajta, természetesen joga van, hogy elutasítsa a kérésem.


Nem értem én sem ezt a hozzáállást amit kapok itt.

febr. 20. 18:06
 64/148 anonim ***** válasza:
88%
Ő amúgy kajákat szállít, jó hogy nem akarta összekoszolni magát a szeméttel. Egy ilyenért még lehet ki is rúgják
febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/148 anonim ***** válasza:
90%

Tehát vigye le a koszos szemeted, majd utána folytassa tovább a munkáját, és tapogassa a másnak összekészített ételt? Jó, nem konkrétan a kajához nyúl hozzá, de ez így is nagyon gáz.. és konkrétan megalázó a futár felé.

Nem olvastam végig a kommenteket, de milyen hely már az, ahol a közösképviselő viszi le a lakók szemetét? Nem akarom elképzelni a lépcsőházban terjengő illatokat, állapotokat... komolyan, nekem eszembe sem jutna ilyen.

febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 anonim ***** válasza:
84%
Luxusprostit rendel házhoz, nyilván az oldalon úgy vannak osztályozva, hogy extrém teherbíyrású. Mint a kerekesszékek. Biztos emberünk bepipálja, hogy 200 kiló pluszt bírjon a csaj.
febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/148 anonim ***** válasza:
86%
Uncsi... Lapozzunk.
febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 anonim ***** válasza:
83%
70. És ha nem elégedett, reklamál a stricinél egy ingyen pippantásért. Elvbőőől. :D Mert ugye aki qrvázik, annak marha nagy elvei vannak. :D :D
febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/148 anonim ***** válasza:
88%

53# Miért, szerinted mennyit keres egy Woltos futár? Többet, mint egy tanár. Némelyikük közel 500 ezret. Ezerszeresét megkeresi annak, amit felajánlottál neki. A pénz miatt nem fogja levinni, mert nincs ráutalva. Nem csak te tehetsz meg mindent.

És a kukához nem kell hozzáérni, hogy kidobja? Vagy a te és lakótársaid társasházának nincs saját kukája, mert nem telik rá?

Lehet, hogy jobb, de meddig tart? Egy éjszakás? Szokták mondani, a minőség jobb, mint a mennyiség. De akkor a legjobb a minőség, ha nem te vagy az ezredik a csajnak, hanem teljes szívéből szeret.

De azt még mindig nem mondod, hogy te hogy szóltál a futárhoz. Bár lehet észre se vetted, hogy kiabálsz/egrecíroztatod (keresd csak ki a szótárban...), mert mindig úgy beszélsz, ahogy.

Szóval, ha valaki felvenne téged, és őrizgetné rólad a videót, akkor mit szólnál? Nem csak 24 óráig tartod meg, hisz elszóltad magad. Ha 24 óráig van meg, utána automatikusan törlődik, akkor hogy használtad fel a kolegád ellen? Honnan tudtad, hogy később hazudni fog? Mindenkiből ezt feltételezed? Mert akkor senkiért se törlöd ki.

febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 A kérdező kommentje:
Ha meg 500 ezret keresnek a futárok akkor nem tudom miért háborognak, hogy nem kapnak borravalót. Bár erősen kétlem amit leírtál. Az meg nem érvényes, hogy heti 7 napot dolgozik 12 órában és keres ennyit, mert akkor nem hasonlítási alap az átlaghoz. Én pl. 1,2 milliót keresek átlagosan napi 4-5 óra munkával amit akkor végzek el amikor éppen jól esik, reggel 6-kor vagy éjjel 2-kor. Na most ezen matek szerint rossz esetben is dolgozok kb. 30 órát hetente, itthonról kényelmesen. Egy futár nem hiszem, hogy 500 ezer forintot keresne ahogy leírtad kevés munkával vagy ha megkeres annyit átlag idővel mint a többi átlag dolgozó akkor is tankolhatja meg szervizelheti az autóját, motorját, stb.
febr. 20. 18:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!