Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/148 anonim ***** válasza:
92%

Igen, arra én is gondoltam, hogy kamu, ez lenne a jobbik eset. Mondjuik minden trigger téma bennevan.


- flegma, kivagyi, magát mindenkinél többre tartó kérdező

- megalázó feladat kérése egy nem olyan munkakörben dolgozó embertől

- pénzért sem dolgozó, bunkó futár

- rejtett kamera

- mindenkit feljelentek attitűd

- kérdező nem akarja érteni, mi a gond.


Hiányolok még egy kis politikát, meg tanáralázást, de lehet az még később jön. Jas, és a legközelebbi kamukérdésedbe fogalmazd bele a kutyát, aki a mostani közös képviselőd halála miatti nem lehordott, ajtód elé kitett szemetet szétszórja, és ezzel hergeld kicsit a kutyás-nem kutyás témát is. Ja, és annak a gazdáját is el ne felejtsd feljelenteni.

febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/148 A kérdező kommentje:

Nem talált, sose tettem fel senkiről videót publikusan és nem is fogok, illetve meg se őrzőm a felvételt 24 órán túl mert nem érdekel, kizárólag abban az esetben használom fel ha valaki rosszhiszeműen akar eljárni velem szemben. Nem sok esetben kellett eddig használni az évek során, pedig 7-ből legalább 5 napon jár nálam futár.


"Normális ember leviszi maga után a szemetet" Minek vigyem le ha leviszi más, főleg ha fizetek érte?


Ennyi erővel az ételrendelős cégek is miből tartják fenn magukat ilyen jól? Hát normális ember az főz magának nem? Meg lemegy boltba bevásárolni nem? És erre még lenne 1000 példa.

febr. 20. 16:21
 33/148 anonim ***** válasza:
97%

Állj. Hazugságon kaptalak rajta.


Ha nem őrzöd meg a felvételt, honnan tudtad előre, hogy aki annó téged molesztált, az majd mit hazudik, ami ellen te a vbideót bizonyítékként bemutattad?

febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/148 anonim ***** válasza:
92%

33


Ha fizetsz érte, a seggedet is kitörlik, ennek ellenére feltételezem nem mással törölteted a segged. Szóval akkor ha a “szemetet minek vinnéd le”, a kérdésem az, hogy a seggedet minek te törlöd ki, ha pénzért cserébe megteszi más?

febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/148 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom valami fóbiás dagadár a kétdezőcskénk.😅
febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/148 anonim ***** válasza:
93%
Szóval addig provokálod a futárt, míg vissza nem szól valamit, és így csikarsz ki kedvezményt.
febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/148 anonim ***** válasza:
92%
én is arra gondoltam egyből, hogy antiszociális és extrém túlsúlyos :)
febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/148 anonim ***** válasza:
92%
Igen, azért is nem szívesen megy le a lépcsőn, mert mire leér, kiköpi a tüdejét. :D Így inkább hagyja az ajtaja előtt rohadni a hamburgeres dobozait, mert nem akar 200-as pulzussal szívrohamot kapni két perc sétától.
febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/148 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szomorúnak találom, hogy ezen a szinten tartasz az életedben és nincs olyan emberi kapcsolatod a mostani személyiséged miatt, akivel ezeket személyesen meg tudnád beszélni. Az érzéseidet, gondolataidat. Mert téged senki nem visel el.
febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/148 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésedet a mentális zavarokhoz kellett volna kiírni.

Egyetlen téged támogató választ sem kaptál. Bennünk lenne a hiba?

febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!