Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
 111/148 Darius- ***** válasza:
61%

Nem jogosítja fel őt ez az ordibálásra, mert éppen a munkáját végezte. A főnöke biztosan leszidná vagy talán ki is rúgná, ha szigorú. Mert nála ez így azt jelenti, hogy megrendelő elvesztése.


Nem adtad meg neki a tiszteletet, de ő sem, majd túlreagálta. Nem írtad le hogyan kérted meg, mert nem mindegy. Azzal kellene kezdeni, hogy tudom az én dolgom lenne, de mégis megkérnélek rá kivételesen...


Azt sem írtad le mennyi volt a borravaló. Mert ha ilyen 200-500 forint , akkor nem igazán kell hálásnak lennie senkinek.

febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/148 anonim ***** válasza:
96%
113. Nagy számban törölve lett a kérdező válasza. Abból egy bunkó, fölényeskedő, meglehetősen öntörvényű ember képe rajzolódott ki. Ha jól figyeltem 500 forint volt az ajánlata (vagy kevesebb?).
febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/148 anonim ***** válasza:
83%
112. Újabb törlés volt? Darius-nak szól a Nagy számban törölve kezdetű írásom.
febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/148 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mint ételfutár ne is fogdosson szemeteszsákot meg kuka fedelet. Tudom, hogy fogdos pénzt és millió kilincset, az se tiszta, de a kuka az végképp nem. Nekem ne hozzon úgy ételt, hogy valami dzsuvás zsákot cipelt elötte.


Nem is értem hogy gondoltad. A kk-tok meg egy igazi szerencsétlen csicska volt. Életben nem hallottam még ilyet, hogy leviszi a szemetet HELYETTETEK :D

febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/148 anonim ***** válasza:
81%

De ez MEGTEHETI...😆😂


Nem hiszem el, h 100 folotti valasza lett a dagadt antiszocnak🤔

febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/148 anonim ***** válasza:
23%
115# Hagyjad tesó, túlreagálta a pofonos szólásmondásomat.. Én elütöttem volna valami poénnal a dolgot a helyébe. Mégis ki pofozkodik hallal, de tényleg?? Nem túl életszerű..
febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/148 anonim ***** válasza:
96%
Megteheted, hogy ne te vidd le a szemetet? 😂 Majd akkor teheted meg, ha valaki tényleg leviszi helyetted. Vegyél fel takarítót, na ő le fogja vinni, mert az a munkája. A futárnak nem.
febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/148 anonim ***** válasza:
89%

ja, megtehette... a futár is rárúgta a zsákot, aztán szedegethette a szarját.

Vissza is bújt az odújába a Mister 1.2 misi...

febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/148 anonim ***** válasza:
28%
116 fogalmam sincs, mirol vakeralsz itt, teso...
febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/148 anonim ***** válasza:
20%
119# Nem baj tesó. 🙂🙂 Nem akartam ekkora "balhét". Én le tudtam volna jól reagálni a dolgot. Kérdezőnek lehet rossz napja volt. Nem akartam Mónika showt... Bocs, tesó..
febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!