Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
 121/148 anonim ***** válasza:
70%
120as tesó én megnyugtatlak hogy nem a “pontyos pofozós” 10-es válaszod miatt lett 100 feletti komment... csak ne vergődj már, kösz
febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/148 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudhatjuk, a futár vagy a kérdező reagált túl valamit, hiszen a kérdező nyilván nem fogja úgy előadni.

Az viszont nem érv semmire, hogy a kérdező egyes válaszai süllyesztőbe mentek.

Amikor az ember olyan válaszokat lát, ami nem sok észre vall, legszívesebben lehülyéznénk az illetőt, válogatott szavakkal, csak tudjuk, hogy azért törölhetnek, ezért inkább visszafogjuk magunkat.

De attól még lehet igazunk, csak nem szabad mindig igazunknak lenni.

Ha mégis leírta a véleményét és mondjuk alpári stílus miatt törlődik, az még nem garantálja, hogy nem is volt igaza.

Tehát ilyennel érvelni butaság.

febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/148 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pl. több válaszom is törlődött tegnap, pedig egyik sem volt alpári, csak nyilván betalált a kérdezőnél, aki pedig vadul jelentgette a modinak...
febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/148 Seila ***** válasza:
55%

123


Gyűjtöd a rossz pontokat, előbb-utóbb le leszel tiltva.

febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/148 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a fura, hogy nem törölték még ezt a kérdést..
febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/148 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekek, ezennel megvan a "Csontos" kérdés utódja!

Gratulálunk!

febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/148 anonim ***** válasza:
88%
Szegény kérdező alighanem pihenőt kapott a válaszok mégis szaporodnak.
febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/148 A kérdező kommentje:
Nem talált, és nem jelentettem válaszokat sem. A kérdés már kifutott, kár itt a semmin pampogni már. A mai futár ebéd rendelésnél gond nélkül elfogadta a pénzt és levitte a szemetet.
febr. 21. 17:39
 129/148 anonim ***** válasza:
77%
Bejárónőd miért nincs?!!
febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/148 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy idegent beengedni a lakásomba, hogy órákon át takarítson és esetlegesen elemeljen valami, stb. az meg, hogyha végig vele lennék és figyelném ugyanannyi időt emésztene fel mintha én megcsinálom magamnak. Illetve maximalista vagyok a tisztaság terén is, így inkább megcsinálom magamnak, belefér az időmbe.
febr. 21. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!