Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem a Wolt futárt, hogy...

Megkértem a Wolt futárt, hogy lefelé menet vigye le a szemetet egy kis borravalóért cserébe, mire kikelt magából, ez tényleg annyira nagy kérés volt?

Figyelt kérdés

Korábban bevett szokás volt a társasházban, hogy hetente kétszer a közösképviselő levitte a szemetet amit a lakók kitettek a folyósóra. Nem mindenki tette ki, gondolom valaki levitte, de én nem szoktam elhagyni sűrűn a lakást, így ezt az opciót választottam. Viszont most közösképviselő meghalt 1 hete és megszűnt ez a dolog, így úgy voltam vele, hogy rendszeresen rendelek ételt is meg bevásárlást is Wolt-al intézem, így gondoltam adok egy kis borravalót a futárnak és megkérem, hogy lefelé menet vigye le a szemeteszsákom és dobja ki. De teljesen kikelt magából, elkezdett kb. ordítózni, hogy mit képzelek majd ekkora közöltem, hogy akkor a borravalót adja vissza azt ledobta a földre és konkrétan még a szemeteszsákot is odébb "lükte" ami kiborult aztán takaríthattam fel.. nem egy nagy dologra kell gondolni mert egy közepes méretű szemetes zsák volt 3/4ig kb. 3 kg vagy annyi se, miközben bevásárláskor felhoznak vagy 20 kg-t is amit rendelek.


Nem igazán értem, hogy ha úgy is lefele megy és még adok neki egy kis borravalót akkor miért nem tudja levinni és kidobni szemetesbe ami ott van egyből kijáratnál?


febr. 20. 15:06
 131/148 anonim ***** válasza:
89%
Kamera van a házadban nem? Látod ha lop.
febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/148 A kérdező kommentje:
Nincs bekamerázva minden helyiség.. csak az előszobában van a bejárati ajtónál.
febr. 21. 18:02
 133/148 anonim ***** válasza:
95%
De a szemetet miért nem fér bele levinni az idődbe, ha már takarítasz magad után? Ott rohasztod napokig a szemetet a csillire pucovált budoárodban? Akkor annyira csak nem vagy igényes, ha ez még belefér nálad... bohóc vagy, egyik mondatod üti a másikat. És pont elhisszük, hogy nem töröltettél válaszokat, mikor oldalakon át hencegtél azzal, hogy te ki mindenkit hogy feljelentesz. :D
febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/148 anonim ***** válasza:
95%
134# Hagyd, ne reagálj rá, pont az a célja, hogy foglalkozzanak vele. Biztos unatkozik.. Legyél te az okosabb. 😉 Véget ért a Mónika-show és most túlórázik.. 😀😀
febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/148 anonim ***** válasza:
87%

Hadd mondja a marhaságait, kifejezetten szórakopztat a vergődése :D


Egyébként jóstehetség vagyok, már tegnap gyanítottam, hogy ma majd visszatér és elmondja, hogy bezony a mai futár nem volt ilyen önélzetes kis latol, és önként, dalolva levitte a szemetet, sőt, a sejhaját is kinyalta, még repetát is kért. És mit ad Isten...? Hát mik vannak...

febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/148 anonim ***** válasza:
84%
136# Ne foglalkozz vele, csak fel akar bosszantani. Nem ér annyit.. Hidd el. Az ilyenek azt utálják a legjobban, ha nem foglalkoznak velük.
febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/148 anonim ***** válasza:
83%
Ételfutári minőségében nem feladata - borravalóért sem - számára vadidegen emberek szemetének hurcolása. Nem kérhetsz ilyet tőle akkor sem, ha ez szerinted nem nagy dolog! Ilyen megközelítéssel válaszolhatta volna azt is, hogy egy hajvágásért leviszi.
febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/148 anonim ***** válasza:
95%

Maximalista a takarítás,tisztaság terén értem én

Azt már kevésbé hogy a szemét az ajtó előtt már két napja ott volt ez így egy kicsit ambivalens

febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/148 Darius- ***** válasza:
64%
112- Értem, elhiszem, most én is átnéztem. Korábban nem olvastam el minden kommentet, mert sok volt. Ha csak 500 forint a borravaló, akkor ne legyen elvárás senki felé -szerintem. De a másik is hibázott, mivel ő éppen dolgozott, vissza kellett volna fognia magát és nem ordibálnia ennyiért.
febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/148 anonim ***** válasza:
75%
500 forintért felviszem neked a kukát.
febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!