Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha kapnál 1 dobozba...

Mit tennél ha kapnál 1 dobozban 1 milliárd forintot?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, lehetőséged lenne következmények nélkül megtartani a pénzt. DE. Annak tudatában, hogy ezt a pénzt szegény és becsületes emberektől csalták ki vagy vették el valamilyen úton módon, akik tehetetlenek ez ügyben. Netán lenne is egy lista a megkárosítottakról, akik most tönkrementek.


Ennek ellenére, Te megtarthatnád a pénzt mint kívülálló és nem szólna róla senki.


Mit tennél? Csak a gondolattal való eljátszás végett...


Azért tettem fel a kérdést, mert szerintem ritka anyagias egy nép a magyar, még a minimálbéres sormunkás is gyűjt ezerrel, hogy megvehesse a táblagépeket és elmondhassa, hogy neki is van... A felsőbb rétegről ne is beszéljünk...


De nem célom most a vita, csupán érdekelne ki hogy cselekedne, anonim oldal, a valóságba úgyis mindenki azt mondaná, hogy visszaadná a pénzt. De kíváncsi vagyok ITT az eredményre! Becsülettel visszaosztanád a pénzt, vagy következmények nélkül eltennéd és kihasználnád a lehetőséget?


2014. nov. 11. 11:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim válasza:

Nos, az utcán lefagyott kezekkel nem néztem végig ki mit írt, csak az 1. oldalt olvastam el.


Egyébként én is visszaadnám, de egy 5-10%-ot megtartanék én is ahogy mások is írták.

2014. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim válasza:

Na jó, csatlakozom a 48-hoz én is xdd.


Az utolsó vagyok.

2014. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kérdést, van benne igazság. De maradjunk a zsarolásnál.


Mondjuk az nem tudom mennyivel jobb, ha valakit utolsó elkeseredettségében csőbe húznak valami ajánlattal. Akkor az annyira hülye volt, hogy biztosan az utcán a helye ezért...



ÉN NEM VÁLASZOLOK. Az ok, hogy valóban álszentségnek tűnhetne mindenki szemébe.


A 21/52 válaszolónak, és még volt vagy 2 ilyen minden elismerésem.


Mást pedig nem minősítek, kérdést tettem fel, amire válaszokat akartam, pontosan 47-et kaptam ilyen rövid idő alatt. Magamban leszűrtem amit akartam, "közvéleménykutatás" jelleggel... Hátha más is leszűrt belőle valamit... Ha nem, akkor nem. A válaszokat köszönöm, aki időt szánt rá és válaszolt


Üdv.

2014. nov. 11. 22:41
 54/64 anonim ***** válasza:
Indulnék a Bahamákra.
2014. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Befektetném,és a jövedelemből visszafizetném..
2014. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

Azért ne felejtsük el, nem úgy működik, hogy befektetném...


Ahhoz TUDÁS kell. Hiába van sok pénzed. Ha nagy piacra akarsz beszállni, ez a pénz nem sok, kis piacba meg sok a konkurencia...


Hiába van sok pénzed, ha nem tudsz vállalkozni ....

2014. nov. 12. 20:27
 57/64 anonim ***** válasza:

"Azért ne felejtsük el, nem úgy működik, hogy befektetném... "


Ezeken én is jókat mosolyogtam, hogy befektetném, a 20% nyereséget kivenném, és visszafizetném. Jah. Vagy a -40%-kal elkullognál a maradékkal....:)

2014. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Azt írod, lenne egy lista a károsultakról. Nos, én végigmennék azon a listán. Aki becsületesen dolgozott meg azért a pénzért, annak visszaadnám, aki nem, annak nem. Hogy mire használnám, az attól függ, hogy ez mekkora összeg lenne. Ha csak egy kenyérre elegendő, az jelentéktelen, ha nagy összeg, kamatoztatnám és egy részét jótékonykodásra használnám.
2014. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A felhasználó ***** válasza:
A talált 1 milliárdből csinálnék mégtöbbet valami befektetés vagy a tőzsde segítségével, és amikor több lenne, azt az 1 milliárdot visszaadnám, a többiből meg eléldegélnék.
2014. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Mi az hogy csinálnál többet? Már leírtam Én is meg más is, ez nem így működik.


Ahhoz hogy pénzt csinálj, a pénz csak egy dolog. Ha nincs ehhez tapasztalat, TUDÁS, SZAKÉRTELEM, kitartás és egyéb más dolog, az 1 milliárdból jó eséllyel nem sok maradna, vagy csak elenyésző rész.... Elvesztenéd mint p.csa...


Vagy hogy gondoltad, mert van pénzed, abból már pénzt tudsz csinálni akkor rögtön?

2014. nov. 14. 17:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!