Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbüntethetnek minket ezért?...

Megbüntethetnek minket ezért? (szomszéd gyerek)

Figyelt kérdés

Konyha az utcára néz, alacsony ablakkal. A szomszéd gyerek kb 12-14 éves, folyamatosan benyúlkál a nyitott ablakon és leemel a pultról dolgokat. sütit, üdítőt stb...

Sajnos az étel tárolása és bezárt ablak itt nem megoldható.

Párom apróra tört üvegszilánkot akar szórni egy tál sütire és úgy odatenni, hogy a gyerek ne lopjon.

A gyerek szüleinek hiába szólunk..


Félek ha megteszi, baja lesz a gyereknek és megbüntetik a páromat.



2016. aug. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ürüléket nem teszek a konyhapultra! :) A szilánkot pedig veszélyesnek tartom.. Talán egérfogóra rábeszélhetném a párom, de az is eltörheti a gyerek ujját.

2016. aug. 13. 22:24
 12/74 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az ürülék tényleg egy spontán ötlet volt. De sok mindent lehetne oda tenni, pl. olajat, vagy valamit, amit nagyon nehéz lemosni, ragad, stb. Ilyeneken is gondolkodhattok. Biztos van valami, ami nagyon kellemetlenül összeragacsozza a kezet, pl. tapétaragasztó, vagy aki jobban ért ilyenekhez, talán tud segíteni.
2016. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a te megoldásod: epoxigyanta :)

Hidd el többet nem nyúl hozzá.

2016. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
96%

Én már az elsőnél felrúgtam volna a kölköt. Komolyan az ilyenek mit hisznek magukról, én mikor kisgyerek voltam nem mertem ilyeneket csinálni..


Esetleg mikor benyúl b*sszatok oda egyet a kezére..

2016. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen üvegszilánkos meg hasonló dolgokkal ne is próbálkozzatok, nem ér meg ennyit. Jó megoldás viszont, egyetértve az előttem szólókkal, hogy amikor legközelebb benyúl, akkor egy légycsapóval mocskosul nagyot ráb....tok a kezére a hülyegyereknek.
2016. aug. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
64%

Megbüntethetik, méghozzá jogosan!

Akkor már inkább hashajtót rakjatok bele vagy valami ehetetlen módon sózzátok el vagy valami hasonló, amitől fizikai baja nem lesz a gyereknek, de remélhetőleg leszokik a lopkodásról tőle.

Amúgy én sem értem, hogy miért nem lehet megoldani az étel tárolását másutt. Nálunk sem lehet a konyhában tárolni ételt (más okból), de épp ezért a romlandó étel az a hűtőben van, a nem romlandó meg dobozokba pakolva a beépített szekrény aljában. Minden más, gyorsan fogyó, pl. sós süti, chips, nasik meg műanyag dobozokban lezárva a szoba sarkában álló kis asztalon! Ha a konyhapultotok alatt üreg van, akár oda fel ki tudtok alakítani egy polcos rendszert és ott is tudtok élelmiszert tárolni. Gondolom a gyerek azért nem mászik be az ablakon és kezd el kutakodni, hol találja a kaját, ha benézve nem lát semmit! De tényleg a legegyszerűbb, ha bármit, amit nem kell a hűtőben tárolni, azt saját csomagolásában, zacskóban vagy dobozban gondosan lezárva egy kulccsal zárható szerkénybe raktok!

2016. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
82%
Szia! A légycsapó jó ötlet! Én kajakra megcsinálnám!!!!
2016. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg rakhatnátok hashajtót az ott hagyott dolgokba, vagy pl. erőspaprikát, chilit. Szerintem egy idő után leszokik a lopkodásról :D
2016. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy már ne tárolhassák úgy a kaját a saját lakásukban, ahogy akarják.. Megáll az eszem. Én is rácsapnék a kezére egy jó nagyot.
2016. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
87%
Egérragasztótól ő sem szabadul könnyen :D Vagy egy isteneset rácsapni a kezére, esetleg kölcsönkérni egy kamerát, bekészíteni a csalit, aztán ha tetten értétek akkor talán a szülei is lépnek.
2016. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!