Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbüntethetnek minket ezért?...

Megbüntethetnek minket ezért? (szomszéd gyerek)

Figyelt kérdés

Konyha az utcára néz, alacsony ablakkal. A szomszéd gyerek kb 12-14 éves, folyamatosan benyúlkál a nyitott ablakon és leemel a pultról dolgokat. sütit, üdítőt stb...

Sajnos az étel tárolása és bezárt ablak itt nem megoldható.

Párom apróra tört üvegszilánkot akar szórni egy tál sütire és úgy odatenni, hogy a gyerek ne lopjon.

A gyerek szüleinek hiába szólunk..


Félek ha megteszi, baja lesz a gyereknek és megbüntetik a páromat.



2016. aug. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
Ma ismét lopott. Berágtam kimentem utána és felpofoztam. Jött az anyja őt is megpofoztam, meg is fenyegettem. Mire számitsak a feljelentésnél? (mert elvileg most ők jelentenek fel engem)
2018. jan. 9. 22:03
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, megérdemelte a kis sz@r@s.


Ha bármi is lesz: legjobb, ha videófelvétellel bizonyítod a lopást.

2018. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
0%

jó nagy lúzer vagy, hogy egy nyerő helyzetből sikerült elintézned, hogy téged jelentsenek föl :D

Érdekes, én soha semmit nem akarok a konyhaablakba rakni, nincs is ablak a konyhában! Mégis megoldom.

2018. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
85%
Kezdem úgy érezni, hogy kamu. Ilyen idióták hogy lehettek? Kaptátok a tanácsokat, de egyikre sem reagáltál, nem válaszoltál a kérdésekre és csupa olyan dolgot cselekdtetek, amik miatt ti ütitek meg a bokátokat.
2018. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
22%
úgy van beállítva, mintha csak a konyhaablakba lehetne tenni a süteményt... nekem még konyhaablakom sincs, konyhapultom a nullával egyenlő, mégis el tudok pakolni.
2018. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen környéken laktok, ha szabad kérdezni? Azt a kis tetvet már mi is lemérgeztük volna a helyetekben valamivel
2018. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
3%

Remélem, ez csak egy troll kérdés, de sajnos a válaszok nem azok...

Durván beteg emberek vannak, ha az itt a probléma teljesen normális megoldása, hogy megmérgeztek, összevertek, üvegszilánkkal etettek egy kis hlye 14 éves GYEREKET... Normális értékrendű ember még egy felnőttel sem tesz ilyet, inkább rábízza a rendőrségre a dolgot. Most komolyan, ez csak egy kis kamasz gyerek, elég lenne, ha ilyen szituációban egy férfi kimenne és jól letöltené a fejét, hogy feljelenti stb, de inkább lincseljük meg, mert valamikor ki kell engedni magunkból az állatot is...

2018. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%
Az üveg szilánk durva attol meghalhat. Viszont egy jó kis fosatot egész nyugodtan bele lehet rakni a sutibe, legközelebb kétszer is meggondolja a kis szaros
2018. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
0%

Ezen a fórumon már többször elhangzott, de ISMÉT megkérdezem, hogy mi a fenéért nem tesztek fel egy tetves szúnyoghálót?

Nyáron még a legyek sem mártogatnák a kajába a lábukat.

Nekem ez Gyakori nélkül is természetes lenne!

2018. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom a kérdezőék is szerves részét képezik annak a putrisornak, ahol laknak.

Ezért nem jöhet szóba semmi "emberi" megoldás.

2018. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!