Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbüntethetnek minket ezért?...

Megbüntethetnek minket ezért? (szomszéd gyerek)

Figyelt kérdés

Konyha az utcára néz, alacsony ablakkal. A szomszéd gyerek kb 12-14 éves, folyamatosan benyúlkál a nyitott ablakon és leemel a pultról dolgokat. sütit, üdítőt stb...

Sajnos az étel tárolása és bezárt ablak itt nem megoldható.

Párom apróra tört üvegszilánkot akar szórni egy tál sütire és úgy odatenni, hogy a gyerek ne lopjon.

A gyerek szüleinek hiába szólunk..


Félek ha megteszi, baja lesz a gyereknek és megbüntetik a páromat.



2016. aug. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
91%

Az üveges ötleteteket nem véleményezem, azt már itt kifejtették.


DE!

"Sajnos az étel tárolása és bezárt ablak itt nem megoldható."


Már miért is nem? Vesztek egy minihűtőt, és azt akármelyik szobában lehet tárolni, abba bepakolhatjátok az ételt, és nem kell az ablaknál tartani. Szabályozni is lehet, hogy mennyire hűtsön, szóval nem egy fagyasztót kell elképzelni.


Csapjatok rá a kölök kezére fakanállal akkorát, hogy visítva rohanjon haza. Utána meg megmondanám a "kedves" szülőknek, hogy amennyiben még egyszer előfordul, hogy a gyerek akármit is lop tőletek, azonnal mentek a rendőrségre feljelentést tenni lopásért, DE a gyámügyre is bementek rögtön, mert nem járja, hogy a szülők olyan szinten sz@rnak a gyerekre, hogy még az sem érdekli őket, hogy a taknyuk lopkod. Ha van egy kis esze a szülőknek, akkor észbe kapnak, és megregulázzák a gyereket, vagy legalább tőletek nem fog többet lopkodni. Ha nincs, akkor meg majd a gyámügy és a rendőrség helyre teszi őket, mivel a gyerek még kiskorú, ezért a szülőket fogják mindenképp megbüntetni.

Cselekedjetek minél előbb!

2016. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
92%

Én betennék a kaja közé pár egérfogót. Az majd jó rácsapódik a takony kezére, aztán futhat sírva az anyjához/apjához. Ha az idióta szülei meg átjönnek panaszkodni, közöljétek velük, hogy elfogyott a türelmetek, és nem csak a taknyuk, de ők is kapnak egy nagy taslit a gyámügytől, ha nem regulázzák meg a gyereküket, és tovább fog lopkodni.

Én még azt is közölném velük megijesztés gyanánt, hogy hashajtót vagy mérget fogtok rakni a kajába a gyerek ellen (persze nem igaziból), ijedjenek csak be.


AZ ilyenek csak a fenyegetésből, beijesztésből, vagy tényleges tettekből (gyámügy + egérfogó) értenek. Ezekkel az emberekkel sosem lehet szép szóval megbeszélni semmit.

2016. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
98%

Velem hasonló volt!

A szomszéd 10 éves pokolfajzata tőlünk kezdett el lopkodni az ablakon keresztül, de nem csak süteményt, hanem egyszer kanalat is például. Rászóltam a kölyökre, semmi. Szóltam az anyjának, semmi. Meguntam. Következő alkalomkor egy ilyen fa lapáttal mocskosul nagyot ráb sztam az enyves kezére! A gyerek torkaszakadtából visítva rohant haza. Jött anyuci, aki nekem esett, hogy ebből rendőrségi ügy lesz, mert mit képzelek magamról, hogy verem a gyerekét. Akkor felvilágosítottam a parasztot, hogy ha a gyereke még egyszer lop, nagyobbat kap, de akkor az első utam egyből a gyámhatóságra lesz, de azt garantálom, hogy az anyuci sem ússza meg szárazon, hogy ilyen szinten nem foglalkozik a kölyökkel, hogy még lopni is hagyja! Pluszba párszor fel is vettem telefonnal, ahogy a gyerek benyúlkál, és elvesz valamit, ott a bizonyíték, nyugodtan hívhatja a rendőrséget is, én tiszta vagyok.

Na lett is csend egyből! Azóta a gyereket az ablak közelében sem láttam! Az anyuka meg még a fejét is elfordítja ha meglát.


Az ilyen parasztokkal csak így lehet szót érteni. Járjatok el hasonló módon!

2016. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 hell-ikon ***** válasza:
28%

Naná, hogy meg. Mindketten börtönbe juthattok, ha a gyerek netán belehal vagy egyéb komolyabb sérülést szerez miatta... aztán onnan meg már nem biztos, hogy kijuttok, mert a sittesek sem szeretik a gyerekek sérelmére elkövetett cselekményeket...


Lehet kapni olyan lyukacsos lemezt, amilyen a régi típusú konvektorok burkolata, nálunk az erkélykorlát ezzel van megcsinálva, hogy fix ne essen ki senki és semmi. Ezt olyan magasságban az ablakra kell tenni, amin a gyerek még be tud nyúlni és kalap-kabát, probléma megoldva. Vagy bukóra is nyíló ablakot kell beszerelni a jelenlegi helyére.

2016. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
92%
Egy bukóra nyíló ablak ötvenezer forint, egy darab félcolos vizesslag filléres tétel. Jó nagyot rácsapni a kölyök kezére vele, az meg ingyen van.
2016. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Nem megoldható az átpakolás, mert a konyha egy főzőfülke, egy szoba van amibe éppen, hogy befér a szekrénysor a tv és az ágy.

van még egy pici fürdőszobánk, ahol 1 zuhanyzó 1 wc és egy mosógép van.

Szülőket nem érdekli, a gyámüggyel majd próbálkozunk. Rendőrséget hiába hívnánk mivel nem tudjuk bizonyítani.

a konyhánk utcára néz, és az utcáról alacsony az ablak kb deréktől felfelé ér.

Pillanatragasztótól lehet baja?

2016. aug. 19. 22:35
 27/74 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező ti sem vagyok azért százasak...


Ha az üveget lenyeli, akkor egy belső vérzésbe könnyen bele is halhat, vagy durva fertőzései lehetnek. Ha meg pillanatragasztót nyomtok a sütire/sütibe, attól meg durva mérgezése lehet. Komolyan ennyire börtönbe akartok kerülni?

Vegyétek fel telefonnal ahogy lopkod, utána meg b sszatok rá egy isteneset a kezére, Ennyi. De én ezek után inkább kimennék a házból, és ha elkezd lopni odamennék, és lecsavarnék neki 2 nagy taslit. Az anyjának, ha jön hápogni, meg megmondanám, hogy van bizonyítékotok (telefonnal vegyétek már fel legalább egyszer...) és ha még egy ilyen előfordul, feljelentést tesztek a rendőrségen. Meg hát a gyámügyet se hagyjátok ki.


Nem kell itt ilyeneken filozofálni, hogy ragasztó vagy üvegszilánk, mert csak ti húznátok egyértelműen a rövidebbet.

2016. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
85%
Egérfogó! A patkányok miatt tettétek ki.
2016. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg süti, amiben egy kis csukamájolaj van. Attól komoly baja nem lesz, csak erős hasmenés. Vagy valami romlott süti.
2016. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem megmérgezni egy gyereket egy süti miatt olyan mértékű kegyetlenség, amit halállal kéne büntetni. Ne vegyetek inkább sütit, nektek is csak árt, kissebb lesz a sütizabáló seggetek ha lemondtok róla
2016. szept. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!