Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbüntethetnek minket ezért?...

Megbüntethetnek minket ezért? (szomszéd gyerek)

Figyelt kérdés

Konyha az utcára néz, alacsony ablakkal. A szomszéd gyerek kb 12-14 éves, folyamatosan benyúlkál a nyitott ablakon és leemel a pultról dolgokat. sütit, üdítőt stb...

Sajnos az étel tárolása és bezárt ablak itt nem megoldható.

Párom apróra tört üvegszilánkot akar szórni egy tál sütire és úgy odatenni, hogy a gyerek ne lopjon.

A gyerek szüleinek hiába szólunk..


Félek ha megteszi, baja lesz a gyereknek és megbüntetik a páromat.



2016. aug. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%
Na elmeséled kérdező?
2016. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel kamerával néhány esetet, és jelentsd fel a tolvajt! Addig meg tegyél oda egérfogót....
2016. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
egyszer lattam a tv ben hogy valakinek loptak a borat, az meg megunta fagyallot tett a borokba a tolvajok meghaltak, ssjna lecsuktak a tulajdonost meg a tolvajok szulei voltak felhaborodva hogy mekkora szemetlada a bortulajdonos, en ezzel nem ertek egyet csak megvedte ami az őve, minek mentek oda folyamatosan lopni de most nem??? megerdemeltek. sajnos ezt a torveny nem igy gondolja igy lecsuktak a tulajdonost. undorito vilag ez.
2017. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
Nem csukták le a fagyállós gazdát :-)
2017. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
akkor mi lett vele?? ugy emlekeztem h lecsuktak, biztos meguszta felfuggesztettel.
2017. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
Jesszom, micsoda putri környéken laktok? cigányok a szomszédok?
2017. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Pénteken ismét lopott (volna) én pont a konyhában voltam felmostam, egy az egyben ráborítottam az egész vödör vizet. Bepánikolva elszaladt, ma jött az anyja, hogy nagyon csúnyán megfázott a gyerek miattam, ha tüdőgyulladása lesz, akkor feljelentenek. Megmondtam, hogy csak hajrá, mondják el, mennyit lop a kölyke. A páromat megállította az anyja szintén elpanaszolta, hogy lelocsoltam az "ő kicsi fiát" a párom erre azt válaszolta, hogy legközelebb sósavval lesz megöntözve a gyereke ha még egyszer benyúl az ablakon.

Azt mondta, felvette a beszélgetést és a rendőrségre megy, mert azzal fenyegetőzik a párom, hogy savval lesz lelocsolva a gyerek. (persze ez csak ijesztgetés, nem locsolunk senkit sósavval, bár megérdemelné..)

2017. márc. 5. 20:13
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

Na a fenyegetözésért viszont megüthetitek a bokátokat, merthogy NEKI van bizonyítéka (elvileg), nektek meg csak a szavtok, ami semmi.

De miért nem alap, hogy bementek a rendörségre, már a legelején, meg a hyámügyre. Ott irásba vesznek minden panaszt és ha nem is vizygálodnak, de lehet vele lépni, ha kell.


De most az van, hogy neki van egy felvétele a fenyegetésről, ti meg azt mondotok, amit akartok.

2017. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2017. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
96%

Te kérdező, meg a párod, bocs, de szánalmasan idióták vagytok!

Eddig ti voltatok kedvező helyzetben a gyerek ellen, most ezt szépen el is sz@rtátok a meggondolatlan fenyegetőzés miatt.

De mondd már el kérlek, MIÉRT NEM mentetek be a rendőrségre vagy a gyámügyre eddig?? Már rég tehettetek volna feljelentést mindkettőnél, már rég felvehettétek volna kamerára azt, hogy a gyerek lopkod, de nem. Inkább sír a szátok, normális dolgot ellene nem tesztek, inkább fenyegetőztök meg olyan módszereket akartok, amivel ti mennétek börtönbe.


Egyáltalán nem védem ezt a kis taknyot, de ti sem vagytok százasak. Rengeteg kommentet kaptatok, hogy mit csinálhattok, amivel nem ütitek meg a bokátokat, de inkább csináljátok az ellenkezőjét. Innentől kezdve kár akármilyen tanácsot adni, mert szemmel láthatóan lusták vagytok besétálni a rendőrségre vagy a gyámügyre.

2017. ápr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!