Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbüntethetnek minket ezért?...

Megbüntethetnek minket ezért? (szomszéd gyerek)

Figyelt kérdés

Konyha az utcára néz, alacsony ablakkal. A szomszéd gyerek kb 12-14 éves, folyamatosan benyúlkál a nyitott ablakon és leemel a pultról dolgokat. sütit, üdítőt stb...

Sajnos az étel tárolása és bezárt ablak itt nem megoldható.

Párom apróra tört üvegszilánkot akar szórni egy tál sütire és úgy odatenni, hogy a gyerek ne lopjon.

A gyerek szüleinek hiába szólunk..


Félek ha megteszi, baja lesz a gyereknek és megbüntetik a páromat.



2016. aug. 13. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak feljelenteni! :)

Ha mégis, akkor a rendőrségen is tartsd magad ehhez a történethez, hogy véletlenül esett ki a parázs. :)

Nagyon valószínű, hogy a kölyök többet nem fog nyúlkálni, helyzet megoldva!

2016. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
26%

Megértem a dühödet, én már agyvérzést kaptam volna, DE ...

Nekem is a kamrából lett csinálva főzőfülkém, tehát kicsi.

Van benne (a falon) szekrény a tányéroknak, én nyáron oda szoktam betenni a sütit, maradék rántott húst míg ki nem hűl, hogy ne szálljon rá légy. Vagy tedd vissza tányéron a sütőbe, addigra az már kihűl.

Az üdítőket, vagy egyéb italokat tárold a hűtőben, vagy ha nem szeretitek hidegen, akkor azok a földön, valamelyik sarokban elálldogálnak, akár a szobában is.

Ne legyen semmi a pulton az ablak közelében!

Most csak ezeket a tanácsokat adom, hogy a gyerekkel, de főleg a szüleivel mit csinálnék, azt most nem tudom, de erre vonatkozólag kaptál már itt elég ötletet.

2016. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
22%

42-es vagyok ismét.

Az még lemaradt, hogy az ételt már azért sem tanácsos kint hagyni, mert ha az utcáról ilyen könnyen be lehet a konyhába nyúlni, akkor bármilyen állat, macska, patkány, egér is megdézsmálhatja, megmászhatja és az sem lenne jó.

2016. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
31%

F@ szák vagytok kérdező, hogy elintéznétek a gyereket üvegszilánkkal meg ilyesmikkel, de amikor elkezdett sírni, már egyből betojtál, hogy feljelentenek.


"Párom szerint megérdemelte, ő azt mondta bele kellett volna nyomni neki jó erősen a csikket"


Én a helyedben erősen elgondolkodnék, hogy egy ilyen szadista állatnak csináljak-e gyereket. Ez nem úgy megy, hogy ha a gyerek kicsit szófogadatlan vagy neveletlen, akkor kiverjük belőle a sz@rt is, vagy megmérgezzük! És hiába nevelitek meg, valamilyen szinten (dackorszak, tinédzser kor, stb) minden gyerek szófogadatlan, vagy lázadós. Ha a párod behúz neki egyet, vagy beleégeti a szerencsétlennek a kezébe a cigarettát, garantáltan fel lesz jelentve a rendőrségen.


Ha szerencsétek van, akkor a gyerek most nagyon megijedt, és nem mer majd lopkodni. Ha nincs szerencsétek, akkor szereljetek fel az ablakra szúnyoghálót. Így nem tud benyúlni. Ha meg megrongálja, ti tehettek akkor feljelentést a szülők ellen.


Mellesleg ne haragudj, pontozz le ha akarsz, de az Isten óvjon meg titeket attól, hogy gyereketek legyen. És itt most nem a lopkodós taknyot védem, de a párod szadista, nem normális alak. Ha nem tetszik majd neki valami, akkor agyonveri a közös gyereketeket? Istenem...

2016. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen gyerekbe áramot kéne vezetni. Kár hogy illegális.
2016. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
A szunyoghalot kivagja rendszeresen kiskessel, ma teszek egy probat, hogy lop-e
2016. nov. 29. 14:32
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

Utálom az ilyen taknyokat. Ezeknek is mindent megengedtek gyerekkorukban, csak a gázt nem!

Ha meg a szúnyoghálót is kivágja, akkor nem értem, hogy miért nem jelentettétek fel eddig a gyámügynél és a rendőrségen. Mert ez már rongálás is, nem csak lopás. Pláne, hogy egy 12 évesnél mit keres egy kiskés.

2016. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt Kérdező?

Volt ma a "házi szarkád"?

2016. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Ma ismet benyult, a parom a fulenel fogva behuzta az ablakon, es a pultnak nyomta a kolok fejet. Jottek is cirkuszolni a szulok, kifejtem
2016. dec. 1. 20:36
 50/74 anonim ***** válasza:
94%
nagyon jól tette a párod
2016. dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!