Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok hogy semmi...

Ti is úgy látjátok hogy semmi értelme a csajozásnak? Semmi értelme futkosni a nők után? Csak többet árt mint használ?

Figyelt kérdés
Én így látom.Tegnap is ráírtam több lányra is egy sem válaszolt.Volt akinek képet is küldtem akkor sem reagáltak.Azért vannak olyan sokan egyedül mert sok a bunkó.A személyes ismerkedés sem jobb,ott is bunkók lesznek a lányok ha nem tetszel nekik.Nem vagyok hülye hogy futkossak a nők után még udvaroljak,bókoljak.Utánam mikor fut egy lány?Mikor dicsér meg?Mikor hív meg valamire?Mikor ír rám társkeresőn?Én többet sem utcán,Sem szórakozóhelyen,Sem buszon,Sem villamoson nem szólítok le lányokat.Az internetes társkeresést is végleg befejezem.Az nem oké hogy én kedves vagyok de hozzám meg bunkók.Nem érdemlik meg hogy bókoljak meg udvaroljak nekik.Lehet hogy egyedül maradok,de legalább nem idegesítem föl magam a nők miatt is.
2019. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek azzal, hogy semmi értelme hajtani őket, kezdeményezni, vagy bármi. Akivel összeillek, azokkal minden ilyen mesterkélt dolog nélkül el tudtam kezdeni beszélgetni, ismerkedni. Szóval bőven elég csak nyitottnak lennem, és számomra kényelmes közegbe járnom, lehetőleg olyanba, ahol sok hozzám hasonló ember lehet.
2019. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs értelme, minek szenvedsz ezen? Hagyj békén minket. Nem kell bejelenteni, hogy kivontak a forgalomból egy terméket, amit senki nem vett.
2019. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

Különben nem csak csajozni, de már élni sem érdemes. Mi értelme? A sok bunkó ember között élni?


Én már ide jutottam a megvilágosodásban.

2019. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
22-es azt viszont be kell jelenteni hogy sok a komolytalan,szemét nő.Hogy férfiból mennyi ilyen van nem tudom mert én nőkkel ismerkedtem amíg volt értelme.
2019. júl. 26. 11:02
 25/33 anonim ***** válasza:
91%
Istenem,es meg a nokre mondjak hogy hisztisek...mit ossze nem duzzogsz..talan azert nem vesznek komolyan a nok mert kisfiu vagy meg,nem pedig ferfi
2019. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Utolsó most hiába véded a nőket.Tegyük fel hogy kisfiú vagyok.Akkor sem szórakozhatnak velem.
2019. júl. 26. 13:10
 27/33 anonim ***** válasza:
94%

A sikertelenségedért másokat okolni a leghisztisebb dolog a világon.

Oké, nem érdekel a csajozás. Akkor felejtsd el, mit vergődsz itt?

Azért nem foglalkoznak veled, mert nem vagy nekik szimpatikus. Te írnál olyannak, aki nem szimpatikus neked?

2019. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Amikor megígéri nekem valaki hogy küld magáról képet aztán nem küld,Nem is ír azért nem én vagyok a hibás.Ő hazudott,komolytalan volt,kész.
2019. júl. 26. 13:18
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, mikor értem el egy nyugodtam szintre? Mikor rájöttem, hogy SENKIT nem tudok kontrollálni. Lehetnek elvárásaim, hogy hogyan viselkedjenek velem, de akkor folyamat csalódni fogok.


Valaki képet ígér, nem küld. Akkor ennyi. Ő lezárt valamit, amin te még nyávogsz. Neked semmi közöd ahhoz, hogy mások bunkók. Akkor sem, ha veled azok. Csak magaddal cseszel ki, ha ilyeneken fennakadsz.


Ha elkezdesz ismerkedni, gondolj arra, hogy ez mehet jól is, rosszul is, és neked egyik felett sincs hatalmad, mert csak a saját részedet tudod irányítani.

2019. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Utánam mikor fut egy lány?Mikor dicsér meg?Mikor hív meg valamire?"


Ha szerelmes beléd.

De azt nem lehet akarni, meg erőltetni, az megtörténik. Csajozni is felesleges, jól látod, én se pasiztam soha lányként. A szerelem megtalál.

2019. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!