Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok hogy semmi...

Ti is úgy látjátok hogy semmi értelme a csajozásnak? Semmi értelme futkosni a nők után? Csak többet árt mint használ?

Figyelt kérdés
Én így látom.Tegnap is ráírtam több lányra is egy sem válaszolt.Volt akinek képet is küldtem akkor sem reagáltak.Azért vannak olyan sokan egyedül mert sok a bunkó.A személyes ismerkedés sem jobb,ott is bunkók lesznek a lányok ha nem tetszel nekik.Nem vagyok hülye hogy futkossak a nők után még udvaroljak,bókoljak.Utánam mikor fut egy lány?Mikor dicsér meg?Mikor hív meg valamire?Mikor ír rám társkeresőn?Én többet sem utcán,Sem szórakozóhelyen,Sem buszon,Sem villamoson nem szólítok le lányokat.Az internetes társkeresést is végleg befejezem.Az nem oké hogy én kedves vagyok de hozzám meg bunkók.Nem érdemlik meg hogy bókoljak meg udvaroljak nekik.Lehet hogy egyedül maradok,de legalább nem idegesítem föl magam a nők miatt is.
2019. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló hát engem nem talált meg a szerelem.Pontosabban én már voltam szerelmes de soha nem viszonozták.
2019. júl. 28. 15:09
 32/33 anonim ***** válasza:

Sajnálom. De ez is benne van a pakliban. A szerelem nem alapjog, nem jár, hanem főleg szerencse kérdése. sokan egész életükben nem élnek át viszonzott szerelmet.

Ezen kár görcsölni, csak elrontod az életed, és még rossz fej is leszel tőle. Akkor meg majd pláne senkinek szeretne veled lenni, érthető módon.

2019. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
52%
Sokáig úgy hittem hogy meleg vagyok és nem is érdekesek a lányok, de mégsem ez volt. Összeismerkedtem eggyel a suliban, elég szoros volt a kapcsolatunk, de meguntam, hogy mindig háborgott ha nem tudtam segíteni a dolgozataiban, vagy nem csináltam meg a beadandóját. Amikor kicsit elhidegültünk, megcsinálta velem ezt még két lány. Most úgy vagyok érettségi után hogy csak az eszem miatt kedveltek, kihasználtak, mert amúgy labdába se rúghatok a berúgós, iszákos, újgazdag felvágós élet művészektől. Majd ki ki megtapasztalja azt amit érdemel, így vagyok ezzel.
2019. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!