Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok hogy semmi...

Ti is úgy látjátok hogy semmi értelme a csajozásnak? Semmi értelme futkosni a nők után? Csak többet árt mint használ?

Figyelt kérdés
Én így látom.Tegnap is ráírtam több lányra is egy sem válaszolt.Volt akinek képet is küldtem akkor sem reagáltak.Azért vannak olyan sokan egyedül mert sok a bunkó.A személyes ismerkedés sem jobb,ott is bunkók lesznek a lányok ha nem tetszel nekik.Nem vagyok hülye hogy futkossak a nők után még udvaroljak,bókoljak.Utánam mikor fut egy lány?Mikor dicsér meg?Mikor hív meg valamire?Mikor ír rám társkeresőn?Én többet sem utcán,Sem szórakozóhelyen,Sem buszon,Sem villamoson nem szólítok le lányokat.Az internetes társkeresést is végleg befejezem.Az nem oké hogy én kedves vagyok de hozzám meg bunkók.Nem érdemlik meg hogy bókoljak meg udvaroljak nekik.Lehet hogy egyedül maradok,de legalább nem idegesítem föl magam a nők miatt is.
2019. júl. 25. 01:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
62%

Én sem teszem már, van egy csaj, kövér mint én, mindenki röhögött rajta suliba, már hónapok óta randiznék vele, de nem érti a célzásokat. Most is el akartam hívni peogramra.. de annyit írt, hogy meggondolja, holott tudom, hogy az a kedvence.. persze, lehet nem jövök be neki, de akkor miért volt meg a suliba a téma? Milrt jött mindig oda hozzám dumálni? Nekem sem tetszett, de rájöttem, hogy őt is 2.vh érdekli meg az autók, meg egy csapatnak szurkolunk.. én tegnap befejeztem és úgy végleg a nők után futkosást, ha akar valamit valaki majd jelzi..


21/F

2019. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
9-es nem,Nem írok rád mert elegem van.De ha valaki rám ír annak sem fogok válaszolni.Hiszen ez kell az embereknek hogy bunkók legyenek velük.
2019. júl. 25. 01:25
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Tégy így. ;)
2019. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Csodálkozik valaki hogy ilyen sok ember van egyedül?Én azon csodálkoznék ha nem így lenne.
2019. júl. 25. 01:32
 15/33 anonim ***** válasza:
76%
Csajozni nem érdemes, társaságba járni, itt ott mutatkozni viszont igen, sok nővel meglehet ismerkedni, így aztán vagy lesz valami, vagy nem, erőltetni nem kell. Írogatással nem mész semmire és nem kell összejönni olyannal aki nem tetszik, sokszor az ellentétek vonzzák egymást. Haverokat szerezz akik bevisznek csaj társaságba, akár a barátnőjük által. A nő választ először és egy semmiből jövő nyomuló fickó kb. olyan hatással van rájuk, mint amikor lemész a piacra és fél percen belül már 5-en öltöztetnének/raknának/beszélnének rád valami szemetet és még ha jó is az ajánlat, akkor is elküldöd a francba, mert marha idegesítő az ezredik gátlástalan kereskedő, helyette pedig ott kezdesz el nézelődni ahol nem tukmálnak rád semmit.
2019. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló cipőben jártam. 1 év alatt rendbe szedtem magam,mind külsőleg, mind anyagilag, és taktikát váltva azt kell mondanom sikeresebb vagyok a nőknél. Le kell őket xarni, és az összeset meg kell csak dugni......

Hidd el futni fognak utanad!!

Tagadhatja bárki is nőknek az kell hogy lexard.

És majd jönni fognak azok a valszok, hogy "jajj nem igaz" bla bla bla.... na ezek azok a nők, akik majd a legnagyobb r..bancok lesznek...


Csajozz, jelezd hogy ott vagy, de xard le őket....

2019. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Csajozni éa futkosni a nōk után, az két teljesen eltérō dolog.
2019. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%
Attol hogy ide jossz hisztizni hogy nem irnak vissza , meg nem lesz jobb. Hany eves vagy?
2019. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%
Én nem is szoktam csajozni. Eddig csak 2x utasítottak el. De az ismerkedést sem én akartam. Tök jól megvagyok az egyedülléttel. Senki után sem futkosok mert hülyesség. Nem is erőltetem.
2019. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Igazad is van 19-es minek futkosnál a nők után?Majd szólnak ha akarnak valamit.
2019. júl. 25. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!