Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek velem ha azt...

Egyetértetek velem ha azt mondom hogy az embernek a munkahelyén van legnagyobb esélye hogy társat találjon? Vagy iskolában?

Figyelt kérdés
Persze csak ha a munkahelyünkön vegyesen vannak férfiak és nők.Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá.Utcán,buszon,villamoson megint kevés,ott elsőre tetszeni kéne a másiknak ahhoz hogy legyen valami.Szórakozóhelyen szintén kevés esélyt látok,barátokkal,barátnőkkel mennek az emberek és nem ismerkedni hanem hogy jól érezzék magukat.Így marad a munkahely,ott ha elsőre nem is vagy szimpatikus később még kialakulhat kölcsönös vonzalom mivel mindennap egy légtérben vagytok.Vagy ugyanígy az iskolában ha odajártok.Tehát szerintem iskolában és munkahelyen kell pasizni vagy csajozni.
2020. febr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Van olyan barátnőm, akinek több komoly barátja és később a férje is munkahelyi ismeretség által lett. Belegondolva több olyan volt kollégám is van, akik szintén munkatársunkkal házasodtak össze. Az biztos, hogy egy munkahelyen "kényszer nélkül" meg lehet ismerni a másik embert.

Egyébként olvastam egyszer egy statisztikát, miszerint jól működő, hosszútávú párkapcsolatot kialakítani a legnagyobb esély egyetemi csoporttársak között van.

2020. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
#9-es ha bukunk akkor keresünk más munkahelyet.Legközelebb pedig már más munkahelyre megyünk nem ugyanoda.A pletykák még nem érdekelnek beszéljenek csak a hátunk mögö
2020. febr. 18. 16:20
 13/59 A kérdező kommentje:
#5-ös az interneten azért kicsi az esély mert ott olyanok vagyunk mint a tű a szénakazalban.De az osztálytársaid vagy munkatársaid csak észrevesznek
2020. febr. 18. 16:23
 14/59 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem szerencsés szerintem, de egyébként az általam ismert párok kb. 95%-a iskolából, egyetemről, tanfolyamról ismeri egymást, az abszolút működhet.
2020. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
#14-es márcsak ezért is érdemes továbbtanulni,emberek között legyünk.Ami még fontos hogy beszélgetni kell ne legyünk csöndesek sem a suliban,sem a munkahelyen
2020. febr. 18. 16:31
 16/59 anonim ***** válasza:

"az interneten azért kicsi az esély mert ott olyanok vagyunk mint a tű a szénakazalban."


Ja, hát nem lapulni kell ott sem, hanem ismerkedni, kezdeményezni. És persze találkozni élőben, mihamarabb.


Sokkal nagyobb a merítés, és nincs kellemetlenség sem, mert nem muszáj később találkozni, ha már nincs közötök egymáshoz.

2020. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
#16-os de ha a neten írsz rá valakire nem biztos hogy válaszolni fog.Az osztálytársad vagy a munkatársad válaszolni fog.
2020. febr. 18. 16:38
 18/59 A kérdező kommentje:
#16-os és mire a neten eljutsz oda hogy találkozol valakivel,ha eljutsz,addig az osztály vagy munkatársad már feleségül is vetted.
2020. febr. 18. 16:41
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keresd a kifogásokat, kedves kérdező. Nem értek veled egyet, mert neten találtam az összes komoly kapcsolatomat, és a házastársamat is.


Munkahelyen egyetlen személy volt, akivel lehetett volna valami közöttünk, de akkor már foglalt voltam.

2020. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
#19-es ha egy jó nő vagy az más,de én átlagos kinézetű srácként hiába irkálok lányokra,nőkre a neten.Amennyi időt eltöltöttem a neten annyi idő alatt megnősülhettem volna
2020. febr. 18. 16:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!