Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek velem ha azt...

Egyetértetek velem ha azt mondom hogy az embernek a munkahelyén van legnagyobb esélye hogy társat találjon? Vagy iskolában?

Figyelt kérdés
Persze csak ha a munkahelyünkön vegyesen vannak férfiak és nők.Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá.Utcán,buszon,villamoson megint kevés,ott elsőre tetszeni kéne a másiknak ahhoz hogy legyen valami.Szórakozóhelyen szintén kevés esélyt látok,barátokkal,barátnőkkel mennek az emberek és nem ismerkedni hanem hogy jól érezzék magukat.Így marad a munkahely,ott ha elsőre nem is vagy szimpatikus később még kialakulhat kölcsönös vonzalom mivel mindennap egy légtérben vagytok.Vagy ugyanígy az iskolában ha odajártok.Tehát szerintem iskolában és munkahelyen kell pasizni vagy csajozni.
2020. febr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz, mert én sem vagyok "jó nő".

De ha te mindenáron munkahelyen akarsz becsajozni, én nem állok az utadba.

2020. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Ez olyan dolog,hogy amelyik faluban csak egy bolt van el fog fogyni a kenyér.De ha van 10 bolt,mind a tízből már nem biztos hogy elfogy.A neten millióan vagyunk fönt.
2020. febr. 18. 16:50
 23/59 A kérdező kommentje:
#21-es más élőben beszélgetni valakivel és más a neten.Itt azt se tudom kivel beszélek.Ráírok egy nőre,és lehet hogy valójában nem is nő hanem férfi.
2020. febr. 18. 16:54
 24/59 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy a munkahelyeden is mindenki csak házinyúlra vadászik? Lehet, hogy ők például inkább neten vagy máshol ismerkednek, és amíg vársz és vársz, szépen magadra maradsz.


A neten nem ismerkedni kell, hanem néhány levélváltás után lebeszélni egy találkát. Majd ott élőben folytatni a dolgot.


Vannak, akik még össze is házasodnak internetes ismeretség alapján. Na azt nem ajánlom.

2020. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
#24-es de mellettem még levelezik 30 másik fiúval is,abból a 30-ból lesz 10 aki jobban néz ki nálam és inkább azokkal fog randizni.Pont hogy a neten megy el sok idő.
2020. febr. 18. 17:05
 26/59 A kérdező kommentje:
A net arra jó hogy megnézzünk egy filmet,olvassunk ami érdekel,megnézzük a busz,vonatmenetrendet,zenét hallgassunk,önéletrajzokat küldjünk,ilyenekre jó a net.
2020. febr. 18. 17:08
 27/59 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, szerintem nem ezen múlik.

Attól, hogy egy légtérben vagyok valakivel, nem leszünk egymásnak szimpatikusak. Van olyan gimnazista osztálytársam, akivel öt év alatt (nem buktam, egyszerűen öt éves szak volt) szinte soha semmit nem beszéltem, mert egyikünket se érdekelte a másik, jól elvoltunk a saját barátainkkal. Egyetemen is ez van. Itt is ismertem meg remek embereket, barátokat és a jelenlegi páromat, de olyan srác és lány is van, akikhez az eddigi három év alatt egy szót se szóltam.

Munkahelyen pedig szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk. Ha rosszul alakul a dolog, ki lenne olyan ostoba, hogy lemondjon valaki más miatt álmai munkahelyéről?

Aztán persze máshol is lehet bőven ismerkedni, rengeteg barátot szereztem role-play táborokból, edzésről és különböző rendezvényekről.

2020. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

"A net arra jó hogy megnézzünk egy filmet,olvassunk ami érdekel,megnézzük a busz,vonatmenetrendet,zenét hallgassunk,önéletrajzokat küldjünk,ilyenekre jó a net."


Értem. Én meg párt és pénzt kerestem rajta - sikeresen.

Úgy látszik, másra is jó azért. :)

2020. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
#27-es na de Te sem a neten ismerted meg a párodat hanem az egyetemen.Erről beszélek én is hogy egyetemen,munkahelyen meg egyéb helyeken kell ismerkedni ahol ugyanazok az
2020. febr. 18. 17:13
 30/59 anonim ***** válasza:
Neten több külföldi barátomat is megismertem, akikkel aztán a való életben is volt lehetőségem találkozni, és a mai napig rendszeresen beszélünk, írunk és találkozunk.
2020. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!