Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek velem ha azt...

Egyetértetek velem ha azt mondom hogy az embernek a munkahelyén van legnagyobb esélye hogy társat találjon? Vagy iskolában?

Figyelt kérdés
Persze csak ha a munkahelyünkön vegyesen vannak férfiak és nők.Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá.Utcán,buszon,villamoson megint kevés,ott elsőre tetszeni kéne a másiknak ahhoz hogy legyen valami.Szórakozóhelyen szintén kevés esélyt látok,barátokkal,barátnőkkel mennek az emberek és nem ismerkedni hanem hogy jól érezzék magukat.Így marad a munkahely,ott ha elsőre nem is vagy szimpatikus később még kialakulhat kölcsönös vonzalom mivel mindennap egy légtérben vagytok.Vagy ugyanígy az iskolában ha odajártok.Tehát szerintem iskolában és munkahelyen kell pasizni vagy csajozni.
2020. febr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

A húgom egy internetes játékon át ismerte meg a párját és már 6 éve együtt vannak.

Mindenki előtt ott áll minden lehetőség, épp ezért nem értem meg, hogy minek írsz ki ilyen kérdéseket, holott ismételten mindenkinek más és más a jó.

2020. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
#40-es nekem nincs türelmem társkereső oldalakhoz.Nem ír vissza,hazudik,letilt,kamu képet küld,ki kíváncsi erre?
2020. febr. 18. 17:31
 43/59 A kérdező kommentje:
86%-os Te is tudod hogy más ha egy szép lány megy föl egy társkeresőre meg más ha egy átlagos kinézetű fiú.Én csinos lány lennék sorra kapnám a privát leveleket.
2020. febr. 18. 17:33
 44/59 anonim ***** válasza:

És? Hadd csinálja, akinek ez jó, téged ez miért zavar?

Ismerkedj a kollégáiddal.

2020. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

"Én csinos lány lennék sorra kapnám a privát leveleket."


...hülyéktől. A feleségem is erre panaszkodott, végül ki sem rakott magáról képet.


Ja igen, én a KÉP NÉLKÜLIEKNEK is írtam.

2020. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
86%-os azért zavar mert az internet még jobban szétválasztja egymástól az embereket.Jó dolog az internet,de ne menjen a személyes kapcsolatok rovására
2020. febr. 18. 17:37
 47/59 A kérdező kommentje:
78%-os erről beszélek.Hogy sokan csak hülyeségből vannak fönt,meg kamuznak,meg szórakoznak.Közben meg egyre kevesebb a személyes kapcsolat az emberek között.
2020. febr. 18. 17:41
 48/59 anonim ***** válasza:

Annak megy, aki hagyja. Az én kapcsolataimat vagy nem érinti, vagy segít, vagy éppen létrehozza őket.

A munkahelyeden ismerkedsz az ottaniakkal?

2020. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
86%-os nekem nincsenek lány munkatársaim.Suliba sem járok,ezért nincs ahol ismerkedjek velük.
2020. febr. 18. 17:44
 50/59 anonim ***** válasza:

Akkor a saját logikád nyomán egyedül maradsz, hiszen kiesik a munkahely és az iskola más helyek pedig nem érdekelnek. Szomorú.

A kérdést pedig jelentem, mert eddig csak a saját véleményedet szajkóztad.

2020. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!