Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek velem ha azt...

Egyetértetek velem ha azt mondom hogy az embernek a munkahelyén van legnagyobb esélye hogy társat találjon? Vagy iskolában?

Figyelt kérdés
Persze csak ha a munkahelyünkön vegyesen vannak férfiak és nők.Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá.Utcán,buszon,villamoson megint kevés,ott elsőre tetszeni kéne a másiknak ahhoz hogy legyen valami.Szórakozóhelyen szintén kevés esélyt látok,barátokkal,barátnőkkel mennek az emberek és nem ismerkedni hanem hogy jól érezzék magukat.Így marad a munkahely,ott ha elsőre nem is vagy szimpatikus később még kialakulhat kölcsönös vonzalom mivel mindennap egy légtérben vagytok.Vagy ugyanígy az iskolában ha odajártok.Tehát szerintem iskolában és munkahelyen kell pasizni vagy csajozni.
2020. febr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Nem hinném, meg alapból: házi nyúlra nem lövünk.
2020. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
86%-os akkor megkérdezem tőled:Szerinted nincs nagyobb esélye valakinek a munkahelyén vagy az iskolában párt találnia mint az interneten?És akkor ezzel le is zárom.
2020. febr. 18. 18:41
 53/59 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Ugyanannyi esély van arra, hogy az említett két helyen, vagy valamilyen szabadidős program keretében ismerd meg a leendő párod.
2020. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
86%-os a szabadidős programmal még valamennyire egyetértek veled.
2020. febr. 18. 18:46
 55/59 anonim ***** válasza:

NEM ÉRTEK EGYET!


És házi nyúlra amúgy sem lövünk !

2020. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Van abban valami, amit írsz.

A korábbi munkahelyemen több párkapcsolat is létrejött. Sőt, ezek közül néhányan össze is házasodtak, gyermekük is született! Igaz, sokan is voltunk, fiúk-lányok vegyesen. Mint egy kis falu.

Az ember az élete egyik felét az iskolában, majd a munkahelyén tölti. Össze van zárva másokkal Nincs abban semmi rendkívüli, ha románcok születnek ott. Persze, ha zátonyra futnak a párkapcsolatok, akkor valóban nehézkes a szakítás után egy légtérben dolgozni a másikkal.

A netes párkeresőket én sem preferálom. Nekem olyan erőltetettnek tűnik. Rengeteg a kamuzós, meg aztán mindenki azt ír magáról, olyan képet rak fel, amit akar. Persze van, akinek bejött ez a társtalálós forma, van, aki azon keresztül ment férjhez/nősült meg. Az is bejöhet.

De nem is kell feltétlen randioldalakon találni valakit. Fórumokon, különböző témájú oldalakon is lehet beszélgetésbe bonyolódni, és kisülhet később belőle valami.

Én úgy vagyok vele, ahogy adja magát a helyzet, akár neten, akár az életben, pl. nyaralás, munkahely, vásárlás, akármi, nem lehet tudni...

2020. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
#56-os így van sok a komolytalan a társkereső oldalakon.Munkahely,iskola a legjobb ismerkedésre.
2020. febr. 18. 20:39
 58/59 anonim ***** válasza:

56-os vagyok.

Jelenlegi munkahelyemen van is valaki, aki nagyon szimpi, jól megértjük egymást, nemcsak a munkában. Néhány "rossz nyelv" már össze is akarna boronálni bennünket... Nekem nem lenne ellenemre. Meglátjuk, vagy lesz valami, vagy csak munkahelyi haverság marad.

2020. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
A házi nyulas témával az a baj, hogy ha olyan szituba kerülsz, hogy mondjuk a munkahelyeden oda meg vissza leszel valakiért (és esetleg kölcsönös is), nem fogsz ilyeneken gondolkozni..A pasizás/csajozás bármilyen más körülmények között is lehet rizikós. Amúgy igen, ez a 2 hely jellemzően az, ahol idegenekkel könnyebben megismerkedhetsz. De hasonló lehet még a kondi,könyvtár, stb..
2020. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!