Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetértetek velem ha azt...

Egyetértetek velem ha azt mondom hogy az embernek a munkahelyén van legnagyobb esélye hogy társat találjon? Vagy iskolában?

Figyelt kérdés
Persze csak ha a munkahelyünkön vegyesen vannak férfiak és nők.Az interneten kicsi az esély,nagy szerencse kell hozzá.Utcán,buszon,villamoson megint kevés,ott elsőre tetszeni kéne a másiknak ahhoz hogy legyen valami.Szórakozóhelyen szintén kevés esélyt látok,barátokkal,barátnőkkel mennek az emberek és nem ismerkedni hanem hogy jól érezzék magukat.Így marad a munkahely,ott ha elsőre nem is vagy szimpatikus később még kialakulhat kölcsönös vonzalom mivel mindennap egy légtérben vagytok.Vagy ugyanígy az iskolában ha odajártok.Tehát szerintem iskolában és munkahelyen kell pasizni vagy csajozni.
2020. febr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Emberek vannak együtt nap mint nap.3 emberrel nem beszéltél,de a többi 25 emberrel meg gondolom igen.Ha a neten kerestél volna társat,most is egyedül lennél.
2020. febr. 18. 17:16
 32/59 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, nem tudom, sose próbáltam kifejezetten társat keresni.

Viszont miért nem érted meg és fogadod el, hogy mindenki máshogy csinálja ezt is? Mindenkinek más a jó és a saját rossz tapasztalataidat nem kell ráhúznod másokra.

2020. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
#30 oké barátokat találtál neten,de a párodat nem a neten ismerted meg.Meg a neten nem jó társat keresni,olyan képet rak fel mindenki amilyet akar.Simán félrevezetnek.
2020. febr. 18. 17:19
 34/59 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, próbálkozz a munkahelyeden és iskoládban. Mi tart vissza? A logikád alapján már házasságon kéne törnöd a fejedet.
2020. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
#33 De én igen, több páromat is. Én már ejtve vagyok, mert nem illek bele a prekoncepcióba? :D
2020. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
#32-es én csak segíteni akarok ezzel hogy azt mondom hogy személyesen nagyobb eséllyel találunk párt mint a neten.Gondolom Te sem sokat böngészed a társkereső oldalak
2020. febr. 18. 17:22
 37/59 anonim ***** válasza:
De értsd meg, hogy mindenkinek más a jó.
2020. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
#35-ös de az hogy neked szerencséd volt nem jelenti azt hogy másnak is az van.Te is tudod mennyi szélhámos van a neten.30béve még internet sem volt.Nem voltak többen egy
2020. febr. 18. 17:25
 39/59 A kérdező kommentje:
Tehát nem voltak többen egyedül mint most.86%-os ha valakinek tetszik az internetes társkereső akkor csinálja.Írogasson ismeretleneknek,idegeneknek.
2020. febr. 18. 17:27
 40/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nekem nem szerencsém volt, hanem elég kitartó voltam.


De felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Megfogadtam, hogy nem adok tanácsot olyannak, aki csak a magáét szajkózza, és kifogásokat gyárt.

2020. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!