Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Segített már bárkin? Úgy érzem magamtól nem lesz jobb, mivel bizonyos szellemi tulajdonságaim blokkolnak az életben való sikerben. Ebben a formában nem tudom magamat elfogadni. Értsd. önbizalom hiány, szorongás. Nem szeretném így 20 évesen lelki nyomorultként leélni az életemet. Egyetemre járok, de ezek a dolgok hátráltatják a tanulmányaimat.
máj. 11. 14:47
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Viszont ezzel a munkával nincs egyedül hagyva, van útmutatás, támogatás, erősítés.
máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindig is ellene voltam, aztán olyan élethelyzetbe kerültem egy szakítás után hogy egyszerűen annyira elvoltam keseredve hogy ez maradt az utolsó kapaszkodóm így felkerestem egy szakembert.

Bár a gondom nem oldotta meg, és nem is tudtam teljesen őszinte lenni..

Mégis sokat segített abban, hogy ne hagyjam el teljesen magam,

a pénztárcám jelenleg nem nagyon díjazná mert nagy projektben vagyok benne amiben minden forint számít, de vágyok arra hogy majd újra bejelentkezzek egy pszichológushoz és elmondhassam hol tartok az önismereti fejlődésemben:)

máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
máj. 11. 23:24
 14/57 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Mondja az, aki sose volt. Mint a 14-es.
máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
0%

Mondom úgy hogy kettőnél is voltam

A 14-es

máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
1-1 alkalommal, mi, aztán megléptél.
máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

Persze mivel láttam hogy nem tudnak velem mihez kezdeni

Nem az a gond hogy egy normális életem van csak meghalt a kiskutyám és emiatt kellett a pazichologus hanem “csak” az hogy eleve a szülőm 20 éve “öngyi” akar lenni

Van vagy 25 féle tunetem rengeteg pszichés betegségből, régóta nem tudok dolgozni, nem tudok zuhanyozni sem már

És 15 eve pánikbeteg vagyok.


Na így nincs értelme a pszichológusnak


Ha meghalt a kiskutyád akkor van

máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

18

De, eleg sokat tud segiteni a terapia, persze csak ha kitartasz, dolgozol kokemenyen, es nem lenezed.

Mi a rengeteg psziches betegseged? Pszichiaterhez jarsz, gyogyszert szedsz?

máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
62%
Ha te eldöntöd, hogy nincs értelme a pszichológusnak, akkor valóban nincs. Ha azt döntenéd el, hogy van, vagyis konkrétan eleged lenne a szenvedésedből, és várnád, hogy normális életet élhess, akkor lenne. Esetedben gyógyszer mellett, pszichoterápiás támogatással képes lennél újra élni, mint minden átlagember. Megtanítana, hogy hogy tudod magad érzelmileg és valószínűleg fizikailag is leválasztani a beteg szülődtől, megadná neked a képességet a zuhanyozásra és a munkára.
máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!