Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Segített már bárkin? Úgy érzem magamtól nem lesz jobb, mivel bizonyos szellemi tulajdonságaim blokkolnak az életben való sikerben. Ebben a formában nem tudom magamat elfogadni. Értsd. önbizalom hiány, szorongás. Nem szeretném így 20 évesen lelki nyomorultként leélni az életemet. Egyetemre járok, de ezek a dolgok hátráltatják a tanulmányaimat.
máj. 11. 14:47
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtam a szülőm eleve pszichopata

Férfi létére nem mer bemenni a boltba sajtot kérni a pultnál

10 éve úgy nez ki mint egy hajléktalan

Férfi létére bőg mint egy majom


Egy ilyen gyerekének nincs értelme orvoshoz menni

máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Pont neked lenne ertelme. Es apadnak is. O milyen kezelest kap?


Amugy a leirtak alapjan nem pszichopata, de sok mas lehet. Iszik?

máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
60%
Amit leírtál az apádról, az még milliméterekben se hasonlít a pszichopatához. A pszichés beteg NEM pszichopata! Apád szorong és depressziós. Viszont a te állapotodat nem határozza meg az apád állapota. Te tudnál magadon segíteni. Első lépésként pszichiáterhez elmenni, második lépésként pszichológushoz, persze együttműködve velük. Onnantól kezdve elkezdhetnél végre normálisan élni. Ideértve a munkavállalást.
máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Igen bevallom hogy tudom hogy valószínű nem pszichopata, csak gyűlöletből hívom így már 20 éve

Bár aki véresre veri a feleségét többször is, volt hogy a lánya(én) szeme láttára, azért az lehet hogy mégis pszichopata kicsit, nem?


Nem mintha az nem lenne elég, hogy férfi létére bőg, életképtelen, nem met bemenni a boltba, az apja hazában csövel és mióta az anyám elhagyta már 15 éve nem látott nőt.

Ilyen felmenőkkel vajon milyen kilátások vannak??


Nem akarok itt magamról beszélni, mert nem én vagyok a téma.

A kérdezőnek válaszoltam hogyha szuletesedtol fogva el van baszva az életed, akkor nincs értelme a dokinak, ha csak meghalt a kiskutyad, akkor van.

máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Jah és még azt is hozzáteszem hogy külsőleg pont hogy jóképű volt fiatalon, magas, izmos, tehat nem az a tipik csúnya incel, akitol hánynak a nők es mégis ekkora életképtelen balfasz.

10 eve viszont már úgy nézett ki kint egy csöves, amikor utoljára láttam


Bár most én sem nézek ki jobban no létemre.

máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
57%
Hiaba terjeszted ezt a nezeted, igenis van ertelme terapiara menni annak, akinek szuletesetol el van b_szva az elete.
máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Valakinek jó valakinek nem. Nekem totál nem segített semmit.
máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Akkor igy fogalmazz. Ez a te tapasztalatod, masnal meg mas. Lehet,nem jo szakemberhez mentel, vagy nem adtal bele mindent.
máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
0%
26os! Ha valakinek el van b.szva az élete azon egy kis beszélgetés nem segít, ezt hidd el.
máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

Sokaknak igen, ezt hidd el.

Ja, nem a kis beszelgetes a lenyeg persze. Hanem hogy mit kezdesz az eleteddel. Es vam, akinek, sokaknak, segit a pszichologussal valo beszelgetes. Masoknak meg nem. 🤷‍♀️

máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!