Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Segített már bárkin? Úgy érzem magamtól nem lesz jobb, mivel bizonyos szellemi tulajdonságaim blokkolnak az életben való sikerben. Ebben a formában nem tudom magamat elfogadni. Értsd. önbizalom hiány, szorongás. Nem szeretném így 20 évesen lelki nyomorultként leélni az életemet. Egyetemre járok, de ezek a dolgok hátráltatják a tanulmányaimat.
máj. 11. 14:47
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
30! Akkor még nem kéne szakmának hazudni, legyen tarsalkodó bácsi meg néni és ennyi.
máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
57%
De hat nem az 😄
máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
Jól van, elengedem, nincs kedvem erről vitatkozni.
máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
60%

Egy próbát mindenképp megér. Nekem például tudott segíteni, problémamegoldásban is, de abban is, hogy ki tudtam neki kellően "panaszkodni" magam. Mikor mire volt nagyobb szükségem elsősorban.


Valóban nem csodát kell tőle várni, remélni, és a gondok sem fognak varázsütésre megoldódni. Lesznek olyan alkalmak, amikor úgy érzed, nem volt sok értelme, de ez ilyen; egyszer fent, egyszer lent. Máskor meg úgy érzed majd, hogy nagyobb haladás volt, mint előtte x alkalmon át.

Ő nem a gondokat fogja megoldani, hanem terelget a megoldás felé, de az igazi lépéseket még így is neked kell megtenni.

máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Gőzöd nincs, mit jelent a pszichoterápia, 29-es, akkor minek szólsz hozzá! Annyi köze van a "kis beszélgetéshez", mint a kiflinek a hegedűhöz. Pont azoknak a leghasznosabb, akiknek el van b*va az életük, mert azok tudják a sorsukat jó irányba terelni. Az apád élete nem határozza meg a tiedet, 24-es, kivéve ha te magad úgy döntesz. Meg tudod változtatni az életedet egy törődő szakember kísérésében. Ha akarod.
máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
35ös! Tudom mit jelent, voltam ilyenen, gondolkodtam én is rajta, hogy kitanulom. Csak nincs hozzá gyomrom. Ha majd valami miatt nem tudok dolgozni majd lehet elmegyek terapeutának.
máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Te, aki a pszichologus ellen kardoskodsz, meg lenezed - te amugy hogyan tervezed kimaszni a slamasztikadbol? Hatha van mas jo modszered, szivesen tanulnek. Mert en nem mondom, h a pszicho az egyetlen lehetseges ut.
máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
60%
Nem mész el terapeutának, 36-os, mert 11 évig kell hozzá egyetemen tanulni. Ha beéred a klinikai szakpszichológussággal, akkor csak 9. És nem könnyű tudományokat, a statisztika és az anatómia csak a beugró. Rohadtul nem társalkodó nénibácsi, hanem egy tudományos alapokon és kidolgozott módszereken alapuló tervezett folyamat. Csak te még életedben nem voltál pszichológusnál, vagy max 2x1 órát, úgyhogy fogalmad nincs.
máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%

25! De a szülő élete az ami a leginkább meghatározza az életed!


Persze akinek van egy normális átlagos középosztálybeli szerelő apja, az ezt nem tudja hogy milyen amikor a te apad egy csodtomeg nyivákoló görcs ge.cidarab.


Ha meg van egy milliomos sebész, ügyvéd, vállakozó talpraesett sikeres apad, vagy anyad, vagy az anyadnak egy percig nem kell dolgoznia(meg neked sem) mert az apad mindent biztosít akkor meg fingod nincs hogy minden amikor egy büdös hajléktalan csodtomeg az apad és neked is az a sorsod hogy a mekiben szopj 40 évesen is


Kedves 38 kvara túlértékeled a dokikat, én magamat a rengeteg bajom ellenére egy értelmes nőnek tartom és volt olyan pszichológus aki sokkal egyszerűbb teremtés volt nálam, pedig nekem a gimit is nehéz volt elvégeznem, annyi bajom volt már akkor is….

máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Eleve azt nem akarta elhinni hogy 25+ évesen szűz vagyok… milyen pszichológus az, aki nem ilyet nem hisz el a páciensének?

Na erre mit lehet mondani?

Elhiszem hogy a legtöbb 30 éves szűz nem úgy nez ki mint én.

De meghazudtolni, meg a külsővel jönni…. Látod hogy milyenek tudnak lenni?

máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!