Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Segített már bárkin? Úgy érzem magamtól nem lesz jobb, mivel bizonyos szellemi tulajdonságaim blokkolnak az életben való sikerben. Ebben a formában nem tudom magamat elfogadni. Értsd. önbizalom hiány, szorongás. Nem szeretném így 20 évesen lelki nyomorultként leélni az életemet. Egyetemre járok, de ezek a dolgok hátráltatják a tanulmányaimat.
máj. 11. 14:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
25%

Csak lehúznak... kussolva hallgatják az agymenéseid 1 hónapig aztán mond pár klisé dolgot amit eddig is tudtál...

Ennyi az egész.

máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
37! Nagyon egyszerű! Önelemzés, illetve keress pár olyan embert, akivel nyíltan beszélhetsz, Pont!
máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

38! De az, társalkodó néni, bácsi.

Ez a munkája, a többi az a körítés, hogy szívesebben adj neki pénzt.

máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

Sajnalom, h nem volt szerencsed a pszichologusokkal, akikhez mentel.

Attol meg nem kell itt frocsogni, mert masnak mas a tapasztalata. En elfogadom, h neked ez.

42 - ez mind megvan, plusz a terapia. Pont.

máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Hát, a pszichológus nem doki, és hogy egy pszichológus nem hisz el valamit a kliensének, olyan nincs! Egyszerűen nincs. Abból dolgozik, amit mondanak neki. Ha az nem igaz, az a kliens baja. De hogy a pszichológus közölje, hogy hazudik, olyan nincs.
máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Természetesen én csak az igazat mondtam

Nem azt mondta hogy hazudok hanem azt hogy ő nem hiszi el amit mondok, nem lehet igazam…


Így menj pszichologushoz

Nem kell leírni hogy ő nem doki, tudom


Csak nincs kedvem mindig kiírni a két szót

máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
0%
44! Senkinek nincs "szerencséje" a pszichológussal, mert az senkinek se segít. Aki azt hiszinott nagy baj van, de látod ezért mondom, hogy szerzek valami papírt, aztán majd pénzért stundikálok meg beszélgetek másokkal és majd el lesznek alélva, hogy én mennyit segítettem. Pedig dehogy.
máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
60%
47-es, ez olyan szintű tudatlanság és ostobaság, a legminimálisabb személyes tapasztalatot nélkülözve, hogy még névtelenül is szégyen, hogy valaki ilyet képes leírni.
máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
57%

47

Nalad van nagy baj.

máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

48! Ha akarod én vállalom névvel is, engem a pszichológia mindig érdekelt, de semmivel nem tartom többre a pszichológusokat mint mondjuk egy műkörmöst. Én éppen ezért gondolkodom, hogy elmegyek terapeutának, ingyen pénz azért, mert beszélgetek valakivel. Semmit nem kell csinálnod.

Ettől még átverés az egész, a bűvészekről is tudjuk, hogy nem varázsolnak, a pszichológusok meg nem gyógyítanak.

Csak ahhoz, hogy ezt belásd kell egy adag tájékozottság.

máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!