Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy gondolják ezt a bombanők?

Hogy gondolják ezt a bombanők?

Figyelt kérdés
Valamennyi érdekes témából 3-at adtam. Csak értelmesen lehet eszmefuttatást alkalmazni!

2016. ápr. 18. 20:02
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy primitív bohóc vagy!
2016. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Nem a hozzáálláson múlik retardáltkám. Sajnos vannak kialakult nezopontok erdekek a mai vilagban meg persze duzzado penztarcok es tarsadalmi kulonbsegek. Ezzel van a gond rengeteg nornakus ferfi van egyedul.
2016. ápr. 19. 05:30
 13/45 anonim válasza:
100%

Tudod egyáltalán mit jelent az hogy retartádlt?

Válasz: Nem tudod. :'D

Másik, nem vagyok én senkid sem nyomorult életű.

Le sem állok vitatkozni, annyi eszed sincs mint egy marék lepkének, na pá! :D

2016. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim válasza:
100%
Patrik te vagy az?
2016. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezt leírhattad volna rövidebben is szerintem, ezért el se olvastam de gondolom te néhány "nő" ingyen élésére gondoltál, akik tanulás és küzdelem nélkül lettek sikeresek csak azért mert valaki felkarolta őket mert kitűnnek a tömegből a szépségükkel. Ha nem erről van szó kérlek javíts ki. Egyébként nem értelek, mint egyént. Ha problémád van velük akkor tedd olyanná a világot, hogy ők ne tudjanak érvényesülni, sok szerencsét hozzá! Én egy nagyon irigy, beképzelt, kisebbségi komplexussal küzdő embert ismertem meg benned, aki sír egy fórumon, mert azt várja, hogy az emberek igazat adjanak neki, hogy "hú haver ezt de jól megmondtad, kérdező for president!" Ez csak egy vélemény volt rólad, kedves kérdező, és ezt ne sérelemként fogd fel, hanem egy tanácsként: Rakd rendbe a fejed és éld a saját életed ahelyett hogy másokat, olyan embereket ítélnél el akiket nem is ismersz.
2016. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

tudom mit jelent a retardált. nem érted a szövegben zajló információk lényegét, ha feltudtad volna fogni nem támadnál. tudat alatt feltudod és ezért bánt. De a valóságban ezt nem érted mert nincs tapasztalatod. Viszafejlődött vagy. A te korodban ezket fel kellene fogni. te retardált vagy.


Utolsó: Nem ezt nem lehet és nem is kell röviden. tanulj meg olvasni. Túlságodan gyerek vagy még és igénytelen. ugyanis ha igényeid lennének már ugyanazon a hajón eveznénk ergó nem támadnál te sem, hanem elbújnál szégyenedbe hogy feltártam elötted a szomorú valóságodat. Hát persze akinek nincs igénye ilyen nőre az nem is szalad bele ilyen tapasztalásokba. Az nem érteheti mások dolgát. majd ha tökös férfi leszel megtanít az élet. Ez pedig nem siránkozás hanem tények. Ez egy eszmefuttatás amit felmerek vállani mert tudom hogy igazam van. te meg lelkileg gyenge vagy nem bírod megemészteni a leírtakat. Olyan vagy mint a kisgyerek aki akaratos és nem tudja elviselni azt ami nem tetszik. Nekem is sokminden nem tetszik mégis elkészült az iromány és élem az életem! A kérdés a bombanőnek szólt! nem neked aki unatkozik,. Sose lesz bombanőd mert lúzer vagy! Ez a szövegedből kiderül. Én pedig csak oltalak mert mást nem érdemelsz.

2016. ápr. 19. 20:19
 17/45 A kérdező kommentje:
nem lehet olyanáá tenni a világot amilyenné szeretném mert akkor az iylen nyomorultak mint te egész nap kapálnának vagy lehet nem élnének. nem lehet megváltoztatni semmit! Sajnos a bombanő rossz k"rva csak a kigyúrt f"szt meg a pénzt szopogatja arra képes. ezen nem lehet változtatni max akkor ha az ember 1000 milliárdot kap és hatalmat szerez. Akkor lehetne igázni. Addig meg csak figyelni fgosz és szenvedni ha nem állsz le. Menj békében és működj együtt vagy fogadd el a sorsod. Aki a földre teremtett nem szabott oylan kitételeket hogy a bombanő csak kigyúrtakkal meg pénzesekkel lehet. Ez alapvetően nem árucikk csak azzé tette magát azért nem kaphatod meg. Ezt jegyezd meg!
2016. ápr. 19. 20:24
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Igazából amit nekem írtál az pont magadra utal. Bár mindegy, mert valószínűleg úgy se vagy képes felfogni amit írok, de azért próbáld meg. :)

Igénytelen a szóhasználatod, kulturálatlan a magatartásod és provokálsz ismeretlen embereket ráadásul alaptalanul. Tudod, hiába próbálsz okosnak tűnni, nem fogsz az lenni. Én megértem hogy te ilyen ember vagy, neked ilyen a személyiséged, az életfelfogásod, amivel nincs is gond, mert mi elfogadunk téged így. A probléma viszont azzal van, hogy Te nem fogadod el saját magad. Ne próbálj okoskodni ha nem vagy az. Sajnos sok hozzád hasonló ismerősöm van, és az életszínvonaluk se éppen a legjobb. Boldogtalanok, agresszívek, buták, és ami a legrosszabb: ráerőltetik a primitív gondolataikat másokra. Nevetek rajtad és ugyanakkor eléggé elszomorítónak találom a helyzeted. Valószínűleg buta közegben nőttél fel és ez rányomta a bélyegét a személyiségedre. Te egy boldogtalan ember vagy, akit az indulatai, vagy inkább az unalom vezérel. Ha tényleg ilyen ember vagy és nem csak szórakozásból írsz ide, akkor javasolnám, hogy változtass az életeden. Az alapján amit írsz, és ahogy írsz az tükrözi az állapotodat. Nem szívesen barátkoznék veled, valószínűleg még barátaid sincsenek ezért. Te is azok közül való vagy, akik megpróbálják a kevésbé jónak mondható életüket azzal szépíteni, hogy ez nem az ő hibájuk, hanem másoké. Nem a vita volt a szándékom, inkább ezt is egy jó tanácsnak szánom neked, és hidd el, nincs benne semmi rossz szándék. Ha sikerül felfognod amit írtam, akkor valószínűleg nem vagy menthetetlen, de sajnos elég nagy rá az esély hogy te valahogy nem fogod tudni ezt értékelni illetve értelmezni. Szép estét!

2016. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Te ilyen költésznek elmehetnél. próbálkozhatsz sokat. De tudod a remény hal meg utoljára. te nagy tévedésben vagy. Te neked nem kell itt elfogadnod senkit. te egy átlagos ember vagy aki megbukott ezen a fórumon mert széllel szembe ment. Neked nincs bombanőd és nem is lesz soha mert kevés vagy. A bombanő meg a nagylábon élés nem annak a függvénye hogy az ember hogyan nevelkedett! Hanem hogy miylen családba született és mekkora szerencséje volt életében. A te látszólag jó dumáddal semmire nem mész max magadat nyugtatod. Magasra tették a mércét te pedig elvesztáél mert harcolni nem vagy képes. Úgy csinálsz mintha a sítlus érne valamit. hát ebben a témában nem ha nem éred el azt a szintet akkor semmit nem érsz! Akármiylen normális elhetsz. lehet hogy valakinél igen. De a szép nők 99%-ánál nem! nekik ezerszer jobbak vannak minden ujjukra nálad! Ez csak duma amit te elengedsz. csak jó tanács nem bántani akarlak! Semmi primitív nincs aszövegemben, ez az igazság. Aki teremtette a bombanőt az a férfinek teremtette nem pedig a pénznek de te nem tudsz mit kezdeni ezzel mert egy utolsó senki vagy és ez fáj. Szeretnél te oylan lenni mint én. de sose leszel. rengeteg hozzád hasonlót legyőztem már ahogy téged is. rengeteg csatát megnyertem és végül mindig nekem lett igazam. Tudod itt nem érvek hanem tényke vannak és bizonyítékok. Szánalmas amiket írsz és megmondom őszintén hogy cikinek találom! Ebbe a háború súlytotta érzelmi kötelékbe te nem rugsz labdába. Nem bántásból mondom hidd el gyerek vagy. Sajnállak mert egy nőnek a lelke van benned. Lépj le a erről a fórumról és tanulj foglalkozz mással még fel kell hogy nőjj ehhez. Ez nem neked való.
2016. ápr. 19. 21:26
 20/45 A kérdező kommentje:
Majd ha feltudsz mutatni magad melett egy bombanőt akkor maradhastz a fórumon megbecsült hiteles tag addig csak egy potyautas vagy a rendszerbe szósztáytár kis ember. nem érted hogy egy nagy nulla vagy a szövegeddel itt tárgyilagos dolgok vannak , érdekel húzódnak a háttérben. szegény fiatalokXD
2016. ápr. 19. 21:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!