Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy gondolják ezt a bombanők?

Hogy gondolják ezt a bombanők?

Figyelt kérdés
Valamennyi érdekes témából 3-at adtam. Csak értelmesen lehet eszmefuttatást alkalmazni!

2016. ápr. 18. 20:02
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Te csak provokálni akarod a válaszadókat. Az előző hozzászóló nagyon szépen leírta a dolgokat.. Gondolkodj el egy kicsit és ha csak alpári stílusban tudsz válaszolni, akkor menj valami vitatkozó oldalra.
2016. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
lehet hogy szépen leírt dolgokat de az ide nem megfelelő és nem érvényes. Ez az átlag emberek világára és az azon belüli nőkre vonatkozik. Valóban ezt elismerem. De itt felső kategóriáról a bombanőről van szó ami nem a ti világotok. provokatívan pedig ti léptek fel hiszen lövésetek sincs a témához és egyből támadrtátok pedig tapasztalatotok sincs ezen a téren. Ha nem lenne világos kiírtam hogy értelemes eszmefuttatás legyen ennek ellenére széllel szembe mentek. Erre még a hülye is azt mondja hogy nekem van igazam. Keressetek magatoknak oylan témát amihez van kompetenciátok. Itt csak nyüg a gyerekes monológotok az a homály ez meg a valóság.
2016. ápr. 20. 20:33
 23/45 A kérdező kommentje:
A bombanők felszívódtak pedig 2-3 napja nagyon ugrottak a témára a legutóbbi kiírással oylan szinten meglettek fogva hogy már nem tudják ész érvekkel támadni azt. Ezáltal elismerik azt a világot amit ők alakítottak ki és én tártam fel eléjük
2016. ápr. 20. 21:00
 24/45 anonim ***** válasza:
90%
Nincs mit ragozni ezen: egy sértett kis pötsch vagy, aki a tahó stílusa miatt nem kap nőt. Ami a legszánalmasabb hogy egy anonim fórumon károgsz rajta!
2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
nem:D mindenki ebben a cipőben jár akinek nincs elég pénze. Még a kigyúrt férfi is! Ez nem a sértődés függvénye mindenki ezt éli át, csak nem mindenki írja le.
2016. ápr. 20. 21:40
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező erősen rögeszmés nárcisztikus es skizofrén személyiség zavarban szenvedő karakter. Vagy troll.
2016. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
Az nem lehet hogy ez az igazság? csak ez a pár lehetőség létezik amit leírtál? Nehéz elhinni ha egy férfinek van igaza? Annak legalább annyira nehéz segítő kezet nyújtani, vagy megértést tanusítani.
2016. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
82%

De kérdező Te egy nagy lúzer vagy ezért mit siránkozol itt ?

Oké megértettük hogy nekd sosem lesz jó nőd,de már mióta itt sírsz...

2016. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%
lesz csak az olyan patkányokat vágóhídra kell terelni mint amilyen te vagy. meg perszer nem árt megnyerni a lottót elöbb. mert nem a férfi a férfi..többit tudod.
2016. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Az igazi lúzer az te vagy. A gyengeséged miatt nem bírtad elismerni a valóságot amiben élsz. Hogy nem mindig rajtad múlik sikerül e megszerezned álmaid párját. Hogy hiába döngetsz ioylan kapukat amin nem tudsz túl jutni. tehát önmagad legtöbbször kevés vagy és ez igaz minden férfire.
2016. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!