Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy gondolják ezt a bombanők?

Hogy gondolják ezt a bombanők?

Figyelt kérdés
Valamennyi érdekes témából 3-at adtam. Csak értelmesen lehet eszmefuttatást alkalmazni!

2016. ápr. 18. 20:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig egy undorító ember vagy
2016. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

"olyan élet volt ahonnan esély nem volt kitörni és lekörözni másokat, nem volt értelme mozdulni idegen irányokba. "


Szerintem ez a mondat undorító, engem itt tántorítottál el magadtól. Te komolyan annak örülsz, hogy valahonnan nincs kitörési lehetőség, hogy az ember egy senki? Én ennél sokkal ambiciózusabb vagyok, és nem is értem azokat az embereket, akik csak hazaesnek, Való Világot néznek, és panaszzskodnak, hogy az élet kiszúrt velük.

2016. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorodban jól megruháztak volna párszor, hidd el ez lenne a legkisebb bajod. Az hogy felveszed magadra a múlt-kor tényezőit, arról nem tehetek. Nem gondolom hogy az a jó! De a nők tekintetében szinte csak is az volt a jó, a mához képest! Lehetsz te ambíciózus, de nem az eszeddel fognád meg most sem a gazdagot, hanem a seggeddel. Ennek függvénye az a válogatás, ami a probléma tárgya. Megszenvedi a női nem amit a férfiaknak okoz...Minden visszaszál egyszer....( Ami zajlik a világban, nem akarlak ijesztgetni....De az sem véletlen. A kommunizmusban ükanyáid örültek ha fedél volt a fejük felett, nemhogy tévé. Még örülj, hogy azt láthatsz.
2017. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírója vagy egy másik kedves delikvens, aki az összes ilyen kérdést végigjárta, Starbond néven írogat idióta privátokat. Tiltottam, jelzem neki, nekem ne bizonygasson semmit.
2017. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, és ezt miért érezted fontosnak privátban is elküldeni? Úgy gondoltad, ha kétszer írod le, jobb lesz?
2017. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Meg mi ez a félrecsúszott érvelés? Épp arról írtam, hogy ambíciózus vagyok, ergo lesz munkám. Te meg hogy gazdag pasit akarok fogni. Te nem beszélsz magyarul?
2017. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

Te nem ambíciózus vagy hanem....

24 éves lány a fent megmutatkozó (bölcs válaszoló) nevű fsz akitől 3 üzenetet kaptam ma és aki letagadta ,hogy a múltban is többször küldött üzenetet.Ezen kívül összekevert a kérdés kiírójával is. De nem gond. Nekem nincs mit bizonygatnom, megkértem hogy ne írogasson. beképzelt lányról van szó, aki nem bírja a kritikát, elkényesztetett, aki a szüleitől kapta házát és az autóját. Megkérem, hogy hanyagoljon. Köszönöm.

2017. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
Ambiciózus vonatkozásban próbálod elrejteni a rossz életűségedet. Bölcs válaszoló nevű felhasználó. Annyira vagy ambíciózus ,hogy gazdag férfin keresztül akarsz előrébb lépni az életben és felemelkedni. A fenti kérdésed pedig értelmetlen gyerekes.
2017. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"és aki letagadta ,hogy a múltban is többször küldött üzenetet."



Ez hazugság. Nem tagadtam le, ugyanis szóba se került. Döbbenetes lehet számodra, de el se olvastam, amit írtál, csak az első leveledet, és rögtön tiltottalak. Hogy hova mit írkáltál, nem tudom, azt se, írtál-e korábban. Letagadtam? Lehet,hogy te itt éled az életed, de tudod, mások nem tartják ám itt számon, hogy kinek mi a felhasználóneve. Szóba se került. Egyáltalán nem folytattunk levelezést, így amiket állítasz nem igaz, kiderült, hogy beképzelt vagyok, meg ilyenek? Miből? Abból, ahogy nem váltottunk levelet? Visszaírtam, hogy nem lehet velem így beszélni, és töröltelek. A kérdés kiírójával nem összekevertelek, hanem odaírtam, hogy lehetsz az, de lehetsz más is, aki ezeket a kérdéseket olvassa. Szerintem ezt minden olyan ember, aki szövegértésből annak idején átment, megértette.


Továbbiakban nem vitatkozom értelmetlen dolgokon, nem tetem a trollt, következő válaszaidat ignorálom.

2017. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

" akitől 3 üzenetet kaptam ma "



Ez meg egész egyszerűen hazugság. Ha jól emlékszem, mindössze annyit írtam vissza, hogy ne beszélj velem így, és ennyi, meg hogy kiírlak a kérdéshez. Nem írtam 3-szor el se olvastam a 4 leveled. De ha írtam volna is valamit, biztos, hogy semmi relevánsat.

2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!