Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy gondolják ezt a bombanők?

Hogy gondolják ezt a bombanők?

Figyelt kérdés
Valamennyi érdekes témából 3-at adtam. Csak értelmesen lehet eszmefuttatást alkalmazni!

2016. ápr. 18. 20:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"Nekem nincs mit bizonygatnom, megkértem hogy ne írogasson."


Ezt pedig szó szerint tőlem vetted át. Nevetséges vagy.


Na, de hogy valóban betartsam, amit mondtam, nem írok többet, csomó hazugságot fogsz még ide irkálni arról, hogy még hozzád is mentem privát levelezésben meg hasonlók, de a stílusodon úgyis látja mindenki, hogy megkesedett vagy csak.

2017. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
autóm meg nincs is :D És házam se :) tudod, mit jelent a ház?
2017. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
8%

Én tudom. Te is tudni fogod, ha valaki megépíti a fejed fölé.:) Mert hogy magadtól nem teremted meg, az is biztos. Nagyon átestél magyarázkodásba. Egyre többet írsz. Hová lett a bölcsességed? Ellentmondásba keveredtél egyszer azzal, hogy nem írsz többet, aztán mégis írtál egy újabb bekezdést, majd visszakérdeztél. Magával ragadott a saját butaságod:)

Előtte semlegesnek tituáltad a felhasználó neved kiírását, miközben te voltál az, aki megpróbálkozott ilyen módon lejáratni a másikat. Tulajdonképpen az utóbbi írásaid folyamatában egyik percről a másikra felejtetted el mit írtál elötte:) Látszik, hogy zavarodott vagy. Mikor mentél TE át szövegértésből? Emlékszel még a helyszínre és az évre?:) Minden jót!

2017. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
3 üzenetet küldtél tegnap egymás után. Különböző forrásokból kiindulva. Nehogy belinkeljem és észrevedd magad. Jó éjt.:)
2017. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

"lelkileg nem elég erősek a nők ahhoz hogy egyedül megállják a helyüket és eltartsák magukat ezért fordulnak a gazdagok felé.Agyilag is zokni a 99%-a"



Akkor mi a fszért akarsz bombanőt, ha túl hülyék hozzád?


"Sokszor vakvágányon járnak ezért inkább egyedül maradnak. Csak úgy léteznek és betegek."


Mondja ezt egy másik mentálisan beteg ember, aki belerokkant abba, hogy nem kaphatja meg amit akar.

2019. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!