Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül lakni?

Milyen egyedül lakni?

Figyelt kérdés
Azt mondják,úgy sokkal szabadabb az ember,miért van ez?

2018. febr. 16. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
22-s: aszabadság szeretet még nem jelenti azt,hogy valaki szabadosan is gondolkodik.Nem mindenkinek a vágya a d...pajti,meg,hogy állandóan társaság vegye körül.Van aki szeret olvasni,gondolkodni,kitölti a munkája,eljár színházba,bekapcsolódik valamilyen közösségbe,volontőrködik és már nem is érzi magányosnak magát.Számtalan lehetőség van.
2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%

Számomra speciel nem létszükséglet a szex, szóval ohne dugópajti, és barátaim sincsenek, mert így érzem jól magam. De ha zavarna a magány, és nem egy választott állapot lenne, akkor biztosan tennék ellene, nem pedig gyakorin szidnék mindenkit aki másképp gondolkodik és siratnámagam.

Most, hogy mondod, lehet szerzek egy macskát.

2018. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem egyedül lakni.


Elég parázós olyankor, kicsit kiszolgáltatott helyzetet teremt, pl egy betörésnél tehetetlen lennék.


Viszont a horrorfilmek ilyenkor felértékelődnek, félelmetesebbek 😃


Mondjuk hozzá kell tenni, hogy én üdülőövezetben laktam így, kb 3-an voltunk állandó lakosok az utcában 😃


A költségek, házimunka stb... nem viseltek meg. Általában pedig fantasztikusan élvezetes a csend és a nyugalom 😃

2018. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Nem tudnék egyedül élni,szeretem a nyüzsgést magam körül.Úgy nőttem fel,hogy mindíg volt otthon valaki.Koleszos is voltam.Mondjuk naponta van pár órám egyedül itthon és ez bőven elég nekem.
2018. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
66%
Egyedül lakni szar. Azt megértem hogy jó egyedül lenni, én is jobban érzem magam ha nincs körülöttem senki, de egy egész életet nem lehet úgy leélni hogy nincs senki aki szeret, belebetegszel.
2018. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Körülöttem most van valaki, aki "szeret" (vagy tán nem is engem szeret, hanem amire jó vagyok neki?)

Kezdem magam nem annyira jól érezni ebben a kapcsolatban- (együtt élünk)(ffi 60)

2018. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog,mert senki sincs,aki mindenért számonkérjen,meg lehurrogjon. A legnagyobb érték a Szabadság,a többi kukába való....
2018. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem az olyan embereket akik egyedül élnekVagyis akik szeretnek egyedül élni.Nincs senkije akire számithat akit szerethet.Ha bajban van csak magára számíthat.
2018. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló az életben sajnos nagyon sokszor van úgy, hogy csak magadra számíthatsz.Sokszor még a családtagokra,barátokra sem.Szerencsés vagy ha ilyet nem tapasztaltál.
2018. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lehet életcél egyedül élni, még ha zűrös is néha a párkapcsolat. Vannak nekem is egyedülélős időszakaim, most, hogy 1 éve párkapcsolatban vagyok, megint arra vágyom már, de azzal a távlati szándékkal, hogy újra próbálkozom harmonikus kapcsolatba kerülni valakivel (annak ellenére is, hogy ez eddig nem nagyon sikerült (ffi60). A mostani társam állítólag szeret....de...
2018. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!