Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül lakni?

Milyen egyedül lakni?

Figyelt kérdés
Azt mondják,úgy sokkal szabadabb az ember,miért van ez?

2018. febr. 16. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Ezen a "magas" szinten nehéz az eszmecsere...

Meddig érhet egy ember szabadsága(?)

Biztosan jó-e az a hatalmas szabadság (?).....

2018. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó. Bővebben priviben.
2018. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Harmincakárhány százalékos.

Ha engem akarnál alakítgatni, úgy vágnálak ki, mint macskát szarni. Hidd el jobb egyedül, mint egy rosszul funkcionáló kapcsolatban - és ha szétnézel, akkor azt látod, hogy a kapcsolatok jelentős része egy marék szárított molylepkét se ér, csak elvegetálnak egymás mellett, mert kell a spermadonor, férfiaknak az ingyencseléd, meg összeköt a lakáshitel, meg mi tudom én... Lehet tényleg a szabad szexes csávó csinálja jól.

Egyébként meg attól, hogy az emberek többsége nem tud meglenni egyedül, hidd el, van akiknek ez az életforma bejön, és jobban élvezik, mint a folyamatos kompromisszummal, feszültséggel járó icicpici örömöt.

2018. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
Szerintem keresgélni kell társat, és ameddig jó, együtt lenni, aztán váltani. Nekem is most váltanom kellene, de túl össze vagyunk gabalyodva. Nagyon nehéz kérdés a hogyan tovább - szinte reménytelen a "vér nélküli" megoldás.
2018. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Eleinte cudar, aztán tűrhetőbb - de csak időlegesen - aztán "újratervezés" - vagyis új társ keresése valamilyen (de bármilyen) módon
2018. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
10 napja lettem kirakva, majd belepusztultam. Az első hét is nagyon fájt így - most már túl vagyok a "közvetlen életveszélyen" - lábadozom (gyógyul a lelkem - sőt, egyfajta megkönnyebbülés...)
2018. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok egyedül lakni. Sokkal kipihentebb vagyok, évek óta minden hétvégém az enyém. És legalább most is van egy tisztességesen kib'szott vasárnap délutánom.
2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Nemrég küldött el az élettársam a lakásából (nála laktam nagyvárosban). Most az én házamban (vidéken) egyedül szinte elviselhetetlen. Szívesen fogadnék ötleteket, hogyan éljem túl....
2018. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon jó, később a napok és a rutinok ahogy ismétlődnek egyre jobban monotóniába süllyednek, aztán egyre erősebb depresszióba kerül az aki egyedül van.
2018. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
...és elkezd antidepresszánst szedni
2018. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!