Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül lakni?

Milyen egyedül lakni?

Figyelt kérdés
Azt mondják,úgy sokkal szabadabb az ember,miért van ez?

2018. febr. 16. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Nem igazán vannak érvek, annyira nem vagyunk egy hullámhosszon, hogy érzem, nincs sok jövője ennek a kapcsolatnak. Jelenleg nincs munkám, annyi, hogy ha egyedül maradnék, akkor dolgoznom kéne, ami úgy már nem volna probléma. De jelen helyzetben az volna, mert nagyon ki vagyok ettől az állapottól...
2021. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Azt nem is írtam szerintem, hogy ráadásul úgy érzem, lelki terrorban vagyok... Szerintem neki sem jó már velem, de még is meg akar győzni, hogy nekünk együtt kell maradnunk...
2021. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

T.F vok.......Elképzelhető, hogy ő azon ’fáradozik’, hogy ’betörjön’téged…hogy ’hajlítson’ mint a fiatal vesszőt a kertész.

Az, hogy esetleg azt érezteti Veled, hogy neki sem igazán jó Veled (ez a kapcsolat így)..”de Nektek „együtt kell maradnotok”….Ha ő ilyen szinten figyelmen figyelmen kívül hagyja az érdekeidet, hogy folyamatosan kitesz annak a helyzetnek, hogy a macskái ’randalíroznak’ a házban – annak tudatában, hogy Neked ez a ’halálod’…..Nem a Te érdekeidet tartja szem előtt (elsősorban – sem, de úgy egyáltalán sem nagyon), hanem a sajátját. Neked mindenképpen azt kell végig gondolnod, hogy mit várhatsz ettől a kapcsolattól – hosszú távon. Az, hogy neki sem igazán jó – azt a kérdést is felveti, hogy lehetne-e neki ’igazán jó’ bárkivel is, ha ilyenek az elvárásai. …Vagy irreálisak az elvárásai (?) (én inkább erre ’tippelek’…a körülmények ismeretében). Ne indulj ki abból, hogy ő (teljesen) őszinte….Mert, most őszintén: ki őszinte ’teljesen’…szerintem úgy nagyjából senki. Pláne, az ’ilyen’ párkapcsolatoknál….jellemző (sajnos), hogy az emberek próbálják változtatni, ’megváltoztatni’ a másik felet. Mióta elváltam (11 éve)..volt néhány hosszabb és néhány rövidebb kapcsolatom, de még én is beleestem ebbe a hibába, hogy próbálok ’változtatni a másikon’…és a ’másik felek’ is beleestek abba, hogy engem ’alakítsanak’. Valamennyire persze lehet, de alapvető dolgokban biztosan nem.

Pl. el tudod Te képzelni azt, hogy bármikor is majd csak vigyorogsz azon, hogy a macskák megint összehugyozták a szőnyeget, a kanapét…a bármit. Nem reális elképzelés. Ha csak nem jutsz el abba stádiumba, hogy (már) röhögsz mindenen. De, azt nem kellene megvárni. (majd még jövök, most kilépek)

2021. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
TF vok.....konkrétan nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy kinek a házában laktok. Nagyon lányeges, hogy kié a ház/lakás. Valamiből arra következtetek, hogy a Tiéd.
2021. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
fú micsoda társalgás indult itt el ennyi idő után!
2021. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Folytathatjuk privátban is, a 30-körüli Hölgyre bízom (TF)
2021. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!