Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül lakni?

Milyen egyedül lakni?

Figyelt kérdés
Azt mondják,úgy sokkal szabadabb az ember,miért van ez?

2018. febr. 16. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
inkább az anyagiakat...
2018. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Azért mert..nem kell füllhallgatóval halgatni a zenért filmet nem kell éjszaka "sunnyogni" konyhába fürdőbe.

Napestig sorolhatnám.

22f

2018. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
A megoldás valahol a 2 között lehetne - vagy egy olyan partnerrel, aki alkalmazkodik (persze kölcsönösen - okos kompromisszumokkal). Bármennyire is vonzóak az egyedüllét pozitívumai - én (ffi) nem érzem teljesnek az életet egy női fenék közelsége nélkül.
2018. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
92%
Inkább egyedül, mint valakivel, akinek csak egy segg vagyok.
2018. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Senki nem bánt. Azt csinálsz,amit akarsz,oda mész,ahova akarsz.
2018. márc. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Nem csak egy segg - de mondjuk, úgy kezdődik. Segg minden esetre, de nem csak annyi...még nagyon sok minden - és kölcsönösen
2018. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
előző vok..és nem csak testiségről van szó. Nyilván van Benned sok szerethető a popsidon kívül is. Ebben biztos vagyok. Én most párkapcsolatban élek - nem csupa öröm ez a kapcsolat, de azért jó, hogy van. Boldogabb egyedül sem lennék (talán?)(persze, ennél jobbat is el tudnék képzelni, de ebben már benne vagyok "nyakig" - és most ezen a kapcsolaton dolgozunk - szerintem mindketten a párommal.A párom nagyon ragaszkodik. És engem - főleg - az tart együtt ővele, hogy nagyon ragaszkodik. Szó sincs arról, hogy én ezzel a ragaszkodással visszaéljek - ez a ragaszkodás talán ahhoz lesz elég (ha elég lesz) - hogy ő adjon le azokból a jellemzőiből, amik miatt alapból én nem annyira ragaszkodnék .....
2018. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Én a szabad szex híve vagyok. Inkább megdöglenék,mint hogy lekötelezzem magam egy hülye p**** mellett.
2018. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

Jó dolog a szabad szex, de az ember (ki igen, ki nem annyira) szereti az állandóságot is, persze , hülye p... mellett megmaradni tényleg nem érdemes - de, ha csak kicsit hülye, és még alakítható, akkor esélyes lehet.

Szokták mondani, hogy ne akarjuk egymást megváltoztatni. Bizonyos határokon belül azért nem lehetetlen...

2018. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

Csak a szabad szex a jó ti prűd,álszent,konzervatív birkaemberek!!!

A SZABADSÁG a legfontosabb dolog,minden másnál fontosabb!!!!

Aki nem ért egyet az nyalja ki.

2018. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!