Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem mosolyognak legalább...

Miért nem mosolyognak legalább rám a lányok ha nézem őket?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy a buszon vagy a villamoson leül mellém egy lány de csak rámnéz vagy még azt sem.Pedig ha rámmosolyogna le merném szólítani.Jó lenne már személyesen is beszélgetni lányokkal nemcsak a neten.Jó lenne új lányokat megismerni
2018. nov. 28. 18:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez nem ilyen egyszerű.
2018. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért tennék amúgy?
2018. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Pff, én bezzeg mindenkire mosolygok, senki se viszonozza, pedig azért annyira csúnya nem vagyok :D

18/L

2018. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A múltkor is többször egymásra néztünk egy lánnyal a buszon de mivel nem adta jelét hogy leszólíthatnám ezért csak néztem ahogy leszáll és elmegy.Pedig sokszor egymásra néztünk amíg egymás mellett ültünk.
2018. nov. 28. 18:46
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért mosolyognának?
2018. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
3-as akkor Te kedves lány lehetsz:)
2018. nov. 28. 18:47
 7/39 A kérdező kommentje:
5-ös azért mosolyogjanak,mert jobban érzem magam ha egy lány nemcsak rámnéz,de mosolyog is.Olyankor nem érzem azt,hogy csúnya lennék.
2018. nov. 28. 18:50
 8/39 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
2018. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális, ne haragudj. Eleve nem értem, hogy mégis miért kellene idegenekre mosolyogni pl. buszon. Egyes szituációkban oké, pl. ha előre engeded a másikat, megtartod az ajtót vagy ilyesmi, akkor megértem mert ez is egyfajta gesztus. Viszont az, hogy valaki ül a buszon... Rá miért kellene mosolyogni? Eleve nem bírom azt sem, hogy mindig 0-24 mosolyogni kell, nyitottnak kell lenni és beszélgeni stb. Én alapvetően barátságosnak meg kedvesnek tartom magam, de van amikor mindenre vágyom csak arra nem, hogy egy idegen emberrel társalogjak.... Ha az ember fáradt, nyűgös, leterhelt vagy akármi, akkor nem biztos, hogy majd pont veled szeretne ismerkedni. Sőt, szerintem amúgy az emberek nagy része egyáltalán nem szeretne tömegközlekedési eszközökön ismerkedni, beszélgetni, hiszen nem egészen azért vannak ott.
2018. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ha csak egy lány rámmosolyogna egy nap,már sokkal jobban érezném magam.De ez ritkán fordul elő.Általában zenét hallgatnak vagy a telefonjukat nyomkodják a lányok rám se néznek.
2018. nov. 28. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!