Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem mosolyognak legalább...

Miért nem mosolyognak legalább rám a lányok ha nézem őket?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy a buszon vagy a villamoson leül mellém egy lány de csak rámnéz vagy még azt sem.Pedig ha rámmosolyogna le merném szólítani.Jó lenne már személyesen is beszélgetni lányokkal nemcsak a neten.Jó lenne új lányokat megismerni
2018. nov. 28. 18:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
De a mosolygást nem lehet ráerőltetni senkire.
2018. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
Az senkit nem érdekel, hogy te ettől jobban érzed magad. Ez olyan, mintha én azt kérdezném, hogy miért nem adnak nekem virágot a fiúk, ha nézem őket... Ha valaki tetszik nekem, arra mosolygok, szóval azért nem mosolyognak rád, mert nem tetszel nekik. Ilyen egyszerű.
2018. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
9-es igazad van,pedig a tömegközlekedés jó lenne az ismerkedésre szerintem.Például ha én fölszállok a népligetnél a távolsági buszra és utazok vele 200 kilométert,leül mellém egy lány aki ugyanoda utazik,olyan jót lehetne vele beszélgetni útközben.
2018. nov. 28. 19:10
 14/39 A kérdező kommentje:
12-es igazad van,de olyan rossz mikor tetszik valaki és nem viszonozza
2018. nov. 28. 19:13
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

#14:

Ez mindenkinek ugyanolyan rossz, de sajnos nem várhatjuk el az illetőtől, hogy akkor mi is jöjjünk be őneki automatikusan.

2018. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért más az 5 villamosmegállós utazás és más a 200 km,.es út.
2018. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Pedig egy mosoly nem kerülne semmibe és én is jobban érezném magam.Az embereknek jólesik,ha kedvesek velük.Ha beszélgethetnék egy lánnyal,már nem érezném magam olyan magányosnak.
2018. nov. 28. 19:46
 18/39 he84 ***** válasza:
89%
Látom kérdező, hogy sajnos még mindig nem érted, amit mások itt már elmondtak neked,... Próbáld már végre megérteni, hogy ez nem így működik! Az egyik válaszoló, aki részletesebben, hosszabban elmondta, neki teljesen igaza van. Fogadd el és ne bánkódj, hogy nem mindenkinek van kedve mosolyogni, főleg ha nincs rá különösebb oka! Nem feltétlenül azért, mert ronda lennél neki, hanem több oka is lehet, na meg nincs abban semmi különös, hogy egymás mellett ülve együtt utaztok valameddig, ráadásul idegenek vagytok egymásnak. És bocsi, de túl önzőnek tűnsz, mert állandóan azzal jössz, hogy attól te jobban éreznéd magad, vagyis nem érdekel téged az sajnos, hogy a másik nem akar mosolyogni, mindegy mi az oka, te mégis önző módon és gyerekesen ki akarod csikarni a mosolygást. Na meg ez, hogy minden nap,... Annyiféle lány/nő nincs, akik mindig mosolyogjanak rád. Olyan vagy, mint egy makacs, sértődös gyerek, aki anyutól kér csokit, de nem kaphatja meg és ezt nem érted meg, nem fogadod el. Nagyjából ez a helyzeted. Én például gyakran igénylek ölelést, mégse kapok bárkitől, főleg nem rendszeresen és főleg nem idegenektől, nem sértődök meg, nem nyomasztok senkit azzal, hogy de én ölelést akarok. Elfogadom hogy a legtöbb ember nem ölelkezik idegenekkel, ami teljesen oké és jobb nem idegenekkel ölelkezni, ahhoz legalább egy barátság kell és hogy jól kijöjjek az adott illetővel. Remélem most már végre felfogod az egészet!
2018. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbben megfogalmazva nem mondhatod az átlag lánynak hogy vigyorogjál mert fényképeznek.
2018. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Értem hogy mit mondasz utolsó csak nehezen tudom elfogadni hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretném.Jó lenne ha holnap fölszállnék a buszra amivel dolgozni járok és végigbeszélgethetném egy lánnyal az utat.Majd mielőtt leszállnék még meg is ölelnénk egymást.Sokkal jobban érezném magam,mindjárt jó kedvem lenne!
2018. nov. 28. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!