Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem mosolyognak legalább...

Miért nem mosolyognak legalább rám a lányok ha nézem őket?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy a buszon vagy a villamoson leül mellém egy lány de csak rámnéz vagy még azt sem.Pedig ha rámmosolyogna le merném szólítani.Jó lenne már személyesen is beszélgetni lányokkal nemcsak a neten.Jó lenne új lányokat megismerni
2018. nov. 28. 18:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon el vagy tévedve.
2018. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire vagyok eltévedve,azt tudom hogy szeretethiányos vagyok.Most még egy jó szónak is örülnék.
2018. nov. 28. 20:11
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthető, de ettől még van amit nem lehet erőltetni.
2018. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy a lány aki fölszáll a buszra és leül mellém nem gondolatolvasó.Honnan is tudná hogy mit érzek?Hogy milyen magányos vagyok?
2018. nov. 28. 20:16
 25/39 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2018. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
25-ös egy építkezésen dolgozok
2018. nov. 28. 20:46
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit éreznél egy random lány iránt, aki éppen leült melléd?

Persze, én is örülnék, ha a számomra szimpatikus fiúkkal csak úgy összeismerkednék, de ez nem így működik. Nem mosolyogok rá csak azért valakire, hogy felvidítsam. Eleve, honnan kéne tudnom, hogy baja van? Vagy, ha nekem tegyük fel ellenszenves, miért közeledjek felé úgy, hogy ő azt félreérthesse?

Én amikor leülök elkezdek olvasni, nem is ismerkedni járok buszokra.

Szerintem veled vannak lélektani bajok, egy pszichológussal nem ártana beszélned erről.

17/L

2018. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
96%

Cica, senkit nem érdekel, hogy érzed magad. Senkit nem érdekel, hogy magányos vagy.


Talán a szüleidet, barátaidat. De idegen emberek magasról leszarják, hogy neked mi lenne jó. Nem fognak ölelgetni, mégis hogy gondolod ezt? Csak mert hiányod van, mindenki tegyen a kedvedre? Tiszta röhej.

2018. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 he84 ***** válasza:
Figyelj kérdező, elmondtam mindent eléggé jól erről az egészről az előző válaszomban. Jobb lenne, ha újra elolvasnád figyelmesebben, mert láthatóan nem egészen érted, hogy mi itt a gond. Na meg nem vagy te főnök, hogy úgy legyenek a dolgok csakis, ahogy te szeretnéd. Mondtam példákat is az előző válaszomban. Én is szeretem az öleléseket, bújós típus is vagyok, ám általában idegenekkel nem ölelkezek mégse, még akkor se, ha majdnem minden nap néhányszor örülnék öleléseknek. Csak mert valakivel utazol valamennyit, nem fog megölelni téged, mielőtt leszáll. Hisz nem vagytok haverok, főleg nem barátok. Jobb lenne, ha lemondanál ezekről a túlzott, fura elvárásaidról idegenektől, nem fog menni!
2018. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

"Értem hogy mit mondasz utolsó csak nehezen tudom elfogadni hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretném.Jó lenne ha holnap fölszállnék a buszra amivel dolgozni járok és végigbeszélgethetném egy lánnyal az utat.Majd mielőtt leszállnék még meg is ölelnénk egymást.Sokkal jobban érezném magam,mindjárt jó kedvem lenne!"


Egy ágy véletlenül ne spawnoljon oda egy pakk durex-szel? Te egy igazi Creepy Guy lehetsz, aki folyamatosan bámul minden "lyukkal" rendelkező személyt, előbb nyílik a bicska a zsebembe, másikban meg a paprikaspray mintsem, hogy mosolyogjak...

Személy szerint kinem állhatom, ha vki feltünően bámul a buszon, még csak azt se tudom megtenni, hogy elmenjek onnan... Az más, ha összeakad a tekintet és pár mp kínos összenézés van, de ez... Hátamon a szőr feláll. Főleg amikor beindul az az érzés, hogy vki figyel, aztán tényleg...


Népligetes példa: na az kéne még... 200km-es úton mellém üljön egy ilyen személy és figyelje a reakcióimat... Főleg akkor amikor még van máshol is hely... Nem igazán szoktam zenét hallgatni, inkább csak bámulok ki az ablakon ha van rá mód, de fú azt se bírom, hogy pl jött egy üzi, válaszolok rá és a telómat bámulja a mellettem ülő (közben kezébe a sajátja)...

Azért sem tartom jó dolognak távolságin az ismerkedést, mert mi van ha 2 mondat után megszakad a téma, egyszerűen nincs meg a közös hang? Tudod ki akarna 2,5 órát full kínban végigutazni... És ismételten, nincs módja annak, hogy teret változtass.


Helyközin: itt volt már, hogy beszélgetést kezdeményeztek nem csak idős emberek velem de amikor éreztem, hogy kezd kellemetlenné válni (egy csávó elkezdett nyomulni, meg személyesebb dolgokat kérdezni), akkor legalább letudtam szállni előbb, mert volt rá lehetőségem és így még követni se tudott...


Másrészről egyre több beteg hír van, ahol nem csak szimpla idegen kínoz meg egy csajt, hanem a barátja vagy randi partnere, mert a csaj nem akarja folytatni ... És az a gáz az egészben, hogy ismerősi/munkahelyi szinten is egyre több ilyen személyes storyt hallani, egyik kolléganőm elment randira (ugye azért van a randi, hogy megy-e a dolog vagy sem) és ott közölte a csávóval, hogy nem szeretne többet mert nincs meg a kölcsönös vonzódás, na utána folyamatosan zaklatta, ami a végére átment mocskolódásba...


Túl sok kanos fickó van, akik animés bnőről álmodoznak, közben 0 a szociális készségük még az alapvető normákat se ismerik, de a vágyaik/igényeik hatalmasak. Elég itt a gyk-t végigolvasni, hány 16-30 éves fiú/férfi tesz fel kérdést, hogy miért nincsenek ilyen meg olyan lányok (animés kislányos vonásokat felsorolja), hogy ez már egy új betegség lehetne. Ez is tisztára erre hajlik, hogy egy idegen csajjal elleni a buszon utána "cuki" ölelkezés...ilyen is az esetek nagy többségében csak a mesékben/filmekben van.


Eléggé feminista hangvételű lett a kommentem, de nem annak szántam amielőtt vki nekem esne. A nők között is rengeteg deflektált egyén van, csak a biológiai adottságok végett (testalkat, nemiszerv, hormonok...) kevés fajul tettlegességig. Magyarán, egy nőnek több félni valója van mint egy férfinak főleg a szexualitás terén.

2018. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!