Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha sehogyse megy a...

Mit tegyek ha sehogyse megy a kitörés a munkanélküliségbôl?

Figyelt kérdés
Már nem látok olyan állást a neten amit ne próbáltam volna. Csak segédmunka. De nem akarok épitôiparban hidegben keményen megszakdni. Mi csináljak? Nagyon elegem van már. Ràadàsul el kell viselnem hogy a húgaimnak jól megy, mert ôk az okosak. Kénytelen vagyok aprópénzért megtenni nekik ezt azt hogy legalàbb valamennyi sört bírjak venni. Ma az egyik húgommal kellett mennem vàsàrolni, minden szart vett nekem kellett cipelni, óràkig vele voltam. A végén adott két ezer forintot. Legalàbb lett söröm de ez akkor se mehet így tovàbb. Sajnos ezt kénytelen voltam vàllalni. És még élvezi is. Elment erre a baromsàgra az egész délutàn majdnem. És majd megszakadtam mire haza cipeltem ezt a sok szrt amit vett!! Ki hogy tört ki?? Segitség!

2019. nov. 9. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

El kell menni dolgozni.

Nem tudom hol laksz, de kb az egész országban munkaerőhiány van: kereskedelemben, eü-ben, vendéglátásban, épìtöiparban stb.

Mihez értesz?

2019. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon semmihez, van informatikai okj-m de azt se fogadjàk el sehol mivel csak tanfolyam. Érettségi nélkül.
2019. nov. 9. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Elkezdesz erettsegire tanulni es elvallalsz mindent munkat amire felvesznek.

Ez a titka.

2019. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

"Elment erre a baromsàgra az egész délutàn majdnem."


Na és mi hasznosat csináltál volna helyette?

2019. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ahelyett hogy itt panaszkodnál, fel is találhatnád magad. Bár az már leírja milyen ember vagy, ha abból a kis pénzedből is sört akarsz venni...
2019. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik gyárba elmehetsz operátornak, bármelyik hiperbe árufeltöltőnek és még lehetne sorolni.

Mondjuk az alkoholistákat sehol nem bírják

2019. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Rokkantsági járadékban még nem gondolkoztál? Szerintem szellemi fogyatékosságra hivatkozva megpróbálhatnád.
2019. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
Gödöllő környéki gyárunkba mindig van operátornak felvétel. Nem sori meló, de gépekkel kell dolgozni. Ha érdekel, írhatsz, adok címet.
2019. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!