Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Margarint lehet helyettesíteni...

Margarint lehet helyettesíteni étolajjal?

Figyelt kérdés
15 dkg margarin kellene, de már nincs nyitva bolt, mennyi olajjal lehet helyettesíteni?
2010. júl. 11. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Süteménybe nem. Esetleg zsírral helyettesítheted. Írd esetleg le a receptet,akkor könnyebb válaszolni.
2010. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem van egy olyan brownies receptem, amibe ÉTOLAJ kell, nem pedig margarin. Én nyugodt szívvel raknék étolajat a sütibe. 15 dkg margarin az 15 dkg étolaj.
2010. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A margarin is többnyire étolajból készül de zsírrá van alakítva, míg az olaj ún száradó olaj nem lesz azonos a sütemény.
2010. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen célra. A szalámis, zöldpaprikás kenyeret nem kenném meg étolajjal. Hagyma pirításához, zöldség párolásához meg olivaolajat használok, esetleg kevés vajjal keverve, de a normál napraforgó olaj vagy a margarin is OK lehet
2010. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!