Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok készíteni...

Mit szoktatok készíteni vacsorára?

Figyelt kérdés
Párom a munkahelyén eszik, én itthon vagyok a fél éves babánkkal. Sokszor főzök, és másnap megy a kukába, mert a párom egyszer eszik belőle, másnap már nem eszi meg. Gondolkoztam a hideg kaján, de akkor én egyáltalán nem ennék főtt ételt.
2019. júl. 25. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

Én salatazok. Főleg így nyáron. De a kérdés valójában nem rólam szól, hanem arról, hogy milyen főt ételt szeretnél készíteni vacsira.

Kérdés, hogy milyen kaját szeretnél? Jó magyaros, zsíros, fűszereset, amitől nem fogsz tudni nyugadtan aludni?

Egy olyat, amitől az anyatejben megjelennek olyan anyagok, amitől a gyereknek fájni fog a hasa? (paradicsom héj, hüvelyesek...)

Egy jófajta levest?

Könnyű, olasz tésztát?

Egyszerű szénhidrátokat, hogy legyen mitől hízni?

2019. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%

Miért nem főzöl kevesebbet, amennyit pont megesztek?

Egyébként mi vacsorára vagy gyümölcsöt (főleg nyáron) vagy az ebédmaradékból eszünk, esetleg egyszerűbb kajákat készítünk pl. tejbegríz, tojásrántotta, stb..

2019. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Vagy főzz kisebb adagot, vagy edd meg te másnap. Nincs annak még semmi baja.

Esetleg találhatsz olyan köztes megoldásokat hogy bundás kenyér, melegszendvics.

2019. júl. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Te nem tudod megenni másnap?

Kutya esetleg? Van olyan amit minőségi táp mellett ő is ehetne.

Kisebb adagok?

De ha párod eszik munkahelyen főzz magadnak kis adagokat amiket te szeretsz.

2019. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

1. Ha a párod csak este eszik egysze az ételböl, akkor annyit fögg, amennyit ketten megesztek.

2. Ha többet fözöl, akkor adagokban le tudod fagyasztani és legközelebb nem kell fözöcskézni, elég elövenni.

3. Ha a gond az, hogy te nem eszel naponta fött ételt, akkor fözz azt és annyit, ami neked megfelelö.

4. Ha a párod este nem akar fött ételt, akkor ne fözz estére, hanem délben magadnak, ami neked tetszik.

2019. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól értem, azért fözöl estére, hogy te tudjál fött ételt enni, a párodnak erre nincs kifejezetten igénye. Ebben az esetben este nem adnék fött ételt, hanme valami hideget vagy salátaféléket (ha azt megeszi)

Ehelyett délben föznén magamnak olasmiket, amiket szeretek és amiket megehetek (feltéelezve, hogy szoptatsz).

Másrészt viszont az elég probléma a párod részéröl, hogy nem eszi meg másnap az ételeket, erröl le kellene szoknia.

De ettöl függetlenül az sem okoz semmiféle problémát, ha akár több napon keresztül sem eszel fött ételt, semmi bajod sem lesz töle, akkor sem, ha kizárólag nyers ételeken élnél.

2019. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!